Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan természetfelett...

Tudnátok olyan természetfeletti, rémisztő történeteket írni, melyek megestek veletek?

Figyelt kérdés
A hagyomány szerint a mai napon a legvékonyabb a határ a valóság és a természetfeletti között, ennek tiszteletére szeretnék sok ilyen történetet összegyűjteni. Lehet olyan is, amiről utólag kiderült, hogy van természetes magyarázata, csak akkor tűnt rémisztőnek. Köszönöm a színvonalas válaszokat!

2014. okt. 31. 12:34
 1/5 anonim válasza:
77%
testvérem lánya nálunk volt, a szobában játszott, én teregettem. Erre felnéz a tök üres plafonra és ennyit mondd: Szia bácsi! aztán játszott tovább... összeszartam magam :D
2014. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Néztük a tv-t, egy szellemekről szóló műsor ment.

Arról beszéltünk, ilyen úgy sem lehet, amikor is az asztalon az üveg gyertyatartó kettétört.

Pont akkor amikor azt mondtam, ilyen nem létezik.

Én sikítozni kezdtem, anyám úgy megijedt, hogy a kanapéra felugrott, és ordibált, hogy ki van itt.

Egy hétig lámpafénynél aludt mindenki utána.

2014. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos a kerítés mindig alacsony...
2014. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
sajnos, te átmásztál rajta.
2014. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Nem tudom, ki pontozott le titeket, én az értelmes válaszokra zöld kezeket adtam :)
2014. nov. 1. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!