Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik ezek a rémisztő, semmiből...

Mik ezek a rémisztő, semmiből jövő hangok?

Figyelt kérdés

Az USA nyugati partjaitól jövő hangok, ott hallották először de észlelték már Floridában, New Jersey-ben, Kanadában, Csehországban, és egészen Oroszországig már mindenhol!


Egyes beszámolók alapján hallották már nálunk, MO-n is -pl: Miskolcon- és egyéb helyeken is.


Egy videó a Kijevi hangokról: http://www.youtube.com/watch?v=xlJy_skyL4I


Pedig már úgy tűnt elhallgatnak a semmiből jövő, búgó hangok, de újra felbukkantak:

A történetről olvasnivaló: [link]

Valamint itt találtok videót arról, hogy milyennek hallották a Csehek, és a Kanadában élők. Ezt a fenti linkre értem.


[link]

Ez pedig még azelőtt volt, hogy abbamaradtak és visszatértek újból a hangok.


Eddig nem hittem a természetfeletti lényekben, más életformákban, ufókban, de ez elgondolkodtat. Nektek mi a véleményetek a hangokról?



2012. aug. 3. 12:56
1 2
 1/18 anonim válasza:
Az a baj, hogy sajnos manapság sok mindent hamisítanak, így nehéz ezeket elhinni..mindenesetre érdekes, és talán lehet bennük valami :) Ha irónikus akarnék lenni, akkor: majd 2012.12.21-én kiderül :)
2012. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Fórumokba is írkálták páran, hogy ők is hallottak hasonló hangokat
2012. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Antimod ***** válasza:
Az ember egyből ijesztőre, félelmetesre gondol, pedig ezek csak tisztázatlan eredetű hangok. Én sem tudom, honnan jönnek, és mi okozza, de elhiszem, hogy vannak, mivel több helyről, egymástól függetlenül jelentették őket.
2012. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%
Miskolcon élek, semmit se hallottam még soha az égzengésen kívül.
2012. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%

Hamarosan kezdődik a Meteor-Blitzkrieg.Amit hallottál,az a Götterdammerung hangja!


Götterdämmerung Muss Fliegen,

Maschine steigt in den Himmel!

Spielen rudeln meinen Zimbeln,

Maschinen trägt unser Todten!

2012. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 yossarian44 ***** válasza:
85%

Előző, ha mellékeled a zenét, akkor sokkal drámaibb:


http://www.youtube.com/watch?v=xtpcg8RUHhI

2012. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Ez már régi sztori, kiderült h valójában összevágott videók. Adott az eredeti videó, amire rákeverik számítógépen ezt a fura hangot. Szal kamu.
2012. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"ha nem érdekel a kérdés és szkeptikus vagy, van más téma."

Ez milyen szokás már nálatok? Ha nem értesz egyet, menjé' innen.


Nektek az kell, hogy mindenki igazat adjon?


IGAZAD VAN. ITT A VÉG. EZEK AZ UFÓK KÜRTJEI. JÖNNEK!


De nem. Nincs igazad.

[link]

2012. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy itt a vég. Ha kamu, akkor kamu. Azért mondtam neki mert nem a kérdésre válaszolt, hanem nekem szólt be.
2012. aug. 3. 20:47
 10/18 anonim ***** válasza:

Valahol amerikában volt egy baseball meccs amit élőben közvetítettek, és egyszer ott is megjelent ez a hang, és a kommentátorok is mondták hogy ez meg mi a fene.


Egyébként engem helyenként a Világok Harca című filmből a tripodok hangjára emlékeztet. :D

2012. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!