Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez véletlen?

Szerintetek ez véletlen?

Figyelt kérdés
Két olyan barátom van akikkel gyerekkorom óta nagyon jóban vagyok és fontosak nekem. Ma megtudtam hogy a párom szülei egy napon születtek a két legjobb barátommal. (máj 19 és dec 13). A barátaim szerint ez nem véletlen,és ez azt jelenti hogy a megfelelő ember mellett vagyok. Szerintem is így lehet mert ekkor avéletlen nincs. Vannak egyáltalán szerintetek véletlenek?

2014. nov. 1. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez csak véletlen...

Nem ez határozza meg, hogy megfelelő ember mellett vagy.

2014. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A férjem két korábbi ismeröse ugyanazon napon stületett, mint ö maga (még az év is stimmmelt).


A férjem jelenleg egy nagy cég vezetöje, mérnök végzettsége van és emberileg is kedvelt mindenki (ismerösök, család, munkatársak, beosztottak) körében.

Az egyi ismeröse az általánost alig tudta elvégezni, kiállhatatlan, alkoholista, igénytelen ember.

A másiknak meg ugyan van végzettsége, mégsem vitte semmire, egyik helyröl a másikra költözik, nincs sem barátja, sem partnere, a legtöbben észre sem veszik, annyira jelentéktelen embert.


Ezek alapjan szerinted van valami jelentösége annak, hogy egy napon születtek?

2014. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak véletlenek,igen.
2014. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, a világ és az emberiség történelme, az egész emberi biológia és természeti erők pont azért alakult úgy-ahogy, hogy ők egy napra tudjanak születni?
2014. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én csak azt mondom hogy szerintem minden okkal történik
2014. nov. 1. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden okkal történik? Van ami igen, vagy csak úgy tűnhet, de inkább csak bebeszéljük.

Ha most fogom magam és megeszek 100db gyógyszert és meghalok, akkor az okkal történik? nem hiszem...

Ha megismerkedem egy emberrel az okkal történik? nem, hiszem én megakartam ismerni (vagy ő engem), az már csak a véletlen dolga, hogy esetleg pont olyat ami furcsamód jön ki.

2014. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!