Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az elhunyt szeretteink tudják,...

Az elhunyt szeretteink tudják, hogy gondolunk rájuk? Akik hisznek az ilyenekben, szellemekben, lélekben, stb azok válaszai érdekelnének

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 16:38
 1/9 anonim válasza:
8%

igen, sőt sokszor még azután is esetleg újjászülettek

pl hasonló érzés ha ok nélkül vagy elégedett vagy boldogságot érzel megnyugvást pedig látszólag semmi sem történt akkor valószínűleg egy szeretted gondol rád az előző életedből

2014. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Miután megszűntek létezni, nem hinném, hogy túl sokat gondolkoznának.
2014. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
1# Ekkora egy értelmetlen szószaporítást még soha életemben nem láttam! Értelmezhetetlen.
2014. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam oda,hogy azok válaszai érdekelnének,akik abban hisznek,hogy nem szűnsz meg ha meghalsz..Csak a test.
2014. nov. 2. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Állítólag a hozzátartozók a túlzott bánkódásukkal, azzal, ha nem tudják elengedni a halottat, azzal ide kötik.Nem tud miatta békében lenni, tovább lépni.Ha ez így van, az bizonyíthatja, hogy képesek érzékelni, ha gondolunk rájuk.De itt biztosat senki nem mondhat, hiszen mi válaszolók egyenlőre élünk.
2014. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy biztosat nem,de véleményekre vagyok kíváncsi:)
2014. nov. 2. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudják, csak tudhatják! Feltételes mód a megfelelő megfogalmazás. Sok mindentől függ, de érzékelhetik az anyagi világban maradottak érzéseit, gondolatait. Ez a fejlettségi szintjüknek megfelelően történik.
2014. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a halál utáni lét olyan, mint a testen kívüli élmény, nos az elég zavarba ejtő lehet a halott számára.Nekem már sokszor volt testen kívüli élményben részem.Ilyenkor láthatjuk, ami a fizikai világban zajlik, szólhatunk a hozzátartozóinkhoz, megérinthetjük őket, de ők ezt nem érzékelik.Számunkra viszont nagyon is valóságosnak érződik a helyzet.A fizikai világ tárgyait sem tudjuk használni, csupán érezni, hogy ott van, tehát megérinteni, de más hatással lenni rá nem lehet.Persze lehet, hogy annak, aki valójában halott, már több lehetősége van odaát, mint annak, aki csupán testen kívül lófrál odakint.

Szőrnyű lehet, ha valóban látják az itt maradottak szomorkodását, és hiába próbálnak vigasztalni, azt látják, hogy mi nem érezzük.Én ezt a lehetőséget már fiatalon figyelembe vettem és mikor meghalt egy-egy hozzátartozóm, igyekeztem erős maradni és nem sírni, magamba fordulni, hanem máshogy feldolgozni a veszteséget.Beszélek néha hozzájuk, imádkozom értük.Nem tudom, itt vannak-e még, de ha igen, ez biztosan jobban esik nekik, mintha sírni látnának.

2014. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne dőlj be nekik. Nem.
2014. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!