Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a szellemekben?

Hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés
az elmult években voltak olyan időszakok amikor úgy éreztem hgy figyelnek ...most is így van időnként, pár hete a konyhában azt hallotam hgy vallaki a nevemet sutogja én erre felnevettem hgy tiszta bolond vagyok aztán mégegyszer hallotam hogy a nevemet suttogják ekkor eléggé megilyettem mit tegyek hogy elő ne forduljon mégegyszer ilyen,az olyan válaszoktol hgy bolond vagyok és menjek ell orvoshoz kíméljetek.
2014. júl. 9. 14:06
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Nem hiszek a szellemekben. Pedig velem is történtek "paranormális" dolgok, bár ezek kifújtak annyiban, hogy a hozzám közelálló barátok, családtagok halálának időpontjában folyton rajtuk járt az eszem.


Az agyad megtréfál néha, pláne ha azon kattogsz, mikor fognak megint jönni a "szellemek". Hagyd figyelmen kívül a hangokat, ne törődj az ilyen hülyeségekkel.

2014. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 VasalódeszkásGyilkos ***** válasza:

Néha én is érzem azt, hogy figyelnek, vagy hallok valami furcsa hangot. Sokszor nem is a nevem, sőt nem is értelmes dolog, hanem valami random, mintha más nyelven lenne. Akkor és ott elég ijesztő, de be szoktam tudni az élénk fantáziámnak. Az meg, hogy úgy érzem figyelnek, hát nem tudom. Már megszoktam xD

Hallgass zenét! Én nem bírom a síri csendet, úgyhogy zenét hallgatok. Az nekem sokat segít. Vagy ha nem vagy zenés típus, akkor kapcsold be a TV-t mondjuk, csakhogy legyen valami háttérzaj.

2014. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
fedd fel valamivel.... kamerézd be a házat,azt ha lesz rajta valami akkor valszeg nem néznek szefósnak.
2014. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De én ki akarom irtani őket
2014. júl. 9. 14:45
 5/22 anonim ***** válasza:

én hiszek.


Egy szellem.

2014. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én hiszek bennük!
2014. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én a helyesírást elvevő szellemben hiszek, ami úgy látom téged is megtámadott. :(
2014. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem drága
2014. júl. 9. 18:28
 9/22 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mit kérdeztél. Csak sajnálom, hogy a könyvolvasás és a nyelvtan tanulmányozása helyett szellemekkel foglalkozol...De te tudod. Ha megkérdezném, hogy mely szavakat írtad rosszul, egyet sem tudnál mondani. És nem a "hogy"-ból kihagyott "o" betűre gondolok. De legalább jó a képzelőerőd. Ez is valami.
2014. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
mit köteketsz ? ha nem érdekel a dolog ak lehet szépen elmeni és am hogy rövidítése hgy most aztán rohadt menő vagy hgy itt okoskodsz szánalom vgy
2014. júl. 9. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!