Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért állítják néhányan, hogy...

Miért állítják néhányan, hogy elvitték őket az UFÓk? (pontosabban, egy idegen civilizáció lényei)

Figyelt kérdés

1. Milyen épkézláb magyarázat van arra, hogy mi okból tették, és miért az adott személlyel történt?


2. Mi veszi rá az embereket, hogy ilyen élményt meséljenek; és mi a szándékuk azzal, hogy elmesélik?


2014. nov. 3. 09:43
1 2
 1/13 Shai-Hulud ***** válasza:
92%

a.) Feltűnési viszketegség.

b.) Hallucinációk (elmebetegség).

c.) Jól felfogott üzleti érdek (reklám).

2014. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg elvitte őket egy ufó, vagy drogoztak vagy látomásuk volt.
2014. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Magukra akarják vonni a figyelmet.
2014. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Egyszer én is azthittem, hogy épp visznek az ufòk valahova, de reggelre rájöttem, hogy csak paralízisem volt :D :D

Lehet mások is paralízist èlnek át és bemagyarázzák maguknak, hogy az ufó volt... :D

2014. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
10%
Szerintem meg az ufók léteznek. Néha jönnek páran és szétnéznek meg elvisznek ezt-azt. Miért ne léteznének? Az meg, hogy ki hogyan csinal ebből pénzt az meg megint más kérdés.
2014. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Én azt sajnálom, hogy vissza is hozzák őket.
2014. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 L Diablo ***** válasza:
Mert sok a kényszerbeteg
2014. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem is el akartak vinni. Már nyúltak be a kocsiba a hatalmas karmaikkal, mikor éppen EDDA kezdett szólni a rádióban. Azóta sme láttam őket, csak másnap találtam egy csekkett egy kevesebb összeggel.
2014. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb idegen elrablásos történetet alvási bénulásban vagy valami hasonló nevű alvás zavarban szenvedők jelentik be. Ez olyan állapot mikor le vagy bénulva, ébren vagy és álmodsz közbe. Brutálisan rossz, tudom, mert nekem is volt és én is azt haluztam, hogy elraboltak az idegenek, de én ismerem ezt a betegséget. Senkinek sem kívánom!
2014. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Ezért sem jelez a hazugságvizsgáló amikor ilyen tesztnek alá vetik az áldozatokat.
2014. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!