Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, ha megkértek volna meg egy idegen civilizáció képviselői, hogy legyek az összekötőjük a földön?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy már régóta megfigyeltek, és a műszereik szerint alkalmas vagyok a feladatra, de pontosan nem mondták el, hogy mit kellene csinálnom. Jövő vasárnap üzennek újra, és állítólag nem akarnak kényszeríteni én dönthetek. Azt is megtudtam tőlük, hogy már sok más idegen fajjal régebb óta összeköttetésben állunk. Ti mit tennétek?
2014. márc. 23. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én felébrednék.
2014. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DarkLantern ***** válasza:
90%
Én először is bevenném a gyógyszereimet, majd bevonulnék egy kellemes gumiszobába.
2014. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge kérdés.
2014. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bevonulnék a legközelebbi pszichiátriára, reménykedve a felépülésben.
2014. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nemelfogult ***** válasza:
100%

"..ha megkértek volna meg egy idegen civilizáció képviselői,"


Idegen civilizáció képviselői olyasvalakit kértek volna meg, aki tud értelmesen beszélni,írni...

2014. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondj igent de csak akkor ha megkapod az új COD-ot vagy BF-t.
2014. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Egyetemes Gonosz válasza:
Szerintem nem téged kértek volna meg, hanem írtak volna ide egy kérdést, hogy keresnek vállalkozó szellemű embereket a feladatra.
2014. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!