Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következők...

Mi a véleményetek a következőkről: agykontroll; pozitív gondolkodás; teremtő erő; stb. Egyáltalán ismertek olyan személyt a környezetetekből, aki ezen "tudományok" használatával meggazdagodott, elérte a céljait?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 15:46
 1/4 anonim válasza:
90%
Gondolom a Titok című könyv/film is ide tartozik. Most lehet hogy páran furcsán fognak nézni, de nekem bejött. Például jogsi vizsgánál. Előző este elképzeltem ahogy megyek az autóval egy adott útvonalon és mit, hogyan csinálok majd. Eldöntöttem magamban hogy a jobb szélső papírt húzom majd (ezen voltak az útvonalak). És pont a jobb szélső volt az az útvonal a 10-15 vizsgaútvonal közül amelyiket elképzeltem előző este. Jahh és 0 hibaponttal átmentem a vizsgán. Ez csak egy a sok közül, de ezt találtam a legérdekesebbnek. Tudom hogy furcsán hangzik így elsőre. Én sem hittem benne mikor megnéztem a filmet, de úgy voltam vele hogy kipróbálom, nincs veszteni valóm. És bejött.
2010. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

Véletlenek voltak, vannak és lesznek...

Az előző hozzászólás kapcsán írom ezt.


Ettől vannak meglepőbb dolgok is. Sőt, azon meglepő véletlen egybeesések közül is van hihetetlenebb, amelyekhez nekem is közöm volt, mégsem hiszek az ilyesmikben.

2010. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a cél?Egymás iránti szeretet és segítség ,de nem a gazdagság.

A pénz nem boldogít,csak a megélhetésre szolgál.Az életet nem teljesíti ki.

2010. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Barátnőmet tudom felhozni példaként...ő a pozitív gondolkodás híve...saját magán rengetegett segített..és nem úgy értem,hogy gazdag lett...csupán sok dolgon tanulta meg magát túltenni,és rájött az élet néhány alapelvére.

Sokat ér,ha az ember tud így gondolkodni,vagy így hozzáállni szituációkhoz.

Én viszont önmagamban bízok mindigis...nem szeretem másokra rábízni magam,ettől függetlenül néha kénytelen vagyok...szeretem irányítani a saját életemet,és úgy alakítani ,ahogy kedvem tartja...ebből következik,hogy nem hiszek istenben :D f/16

2010. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!