Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pontosan mit jelent az, hogy...

Pontosan mit jelent az, hogy valaki hisz a sorsban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy hisz a sorsban. Hisz a sorsában, hisz abban, hogy a sors előre megvolt írva. Hiszi, hogy a sors van. (Valahogy így)
2014. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

Pontosan azt jelenti hogy az illető egy nagy marha és elfogadja hogy nincs mit csinálni, úgyis minden a sors elrendelése szerint alakul.

Hát ez rohadtul nincs így.Mindenki saját maga alakítja a sorsát, megkapja a lehetőséget hogy magasra törjön és elérje a céljait és értéket teremtsen a közvetlen környezetének és a világnak, vagy leéli az életét sikertelenül boldogtalanul a csordával együtt és meghal egy szürke kisegérként.

2014. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2. te inkább a negítv sorsról beszélsz. Már mint ha lehet választani akkor ez rohadtúl negatív. Vannak olyanok, akik nem váltanak mert azt beszélik be maguknak, hogy így kényelmes és nekik ez a sorsuk. Ezzel ellentétben vannak olyanok, akik képesek váltani, pozitív dolgokba belekezdeni, amik kibas.ottul nehezek lehetnek, de ők hisznek benne, hogy nekik ez a sorsuk, sokra kell vinniük és képesek érte tenni. Gürcölnek előre lépnek mert azt érzik ez a sorsuk, nekik sokra kell vinniük. NEm mindenki lúzer és marad egyhelyben, nekem az jött le te ezek közé tartozol, ha még eszedbe sem jutott az én feltevésem.


Kérdező kb azt, hogy a nagyobb horderejű változásokat azzal magarázzák, hogy a sors ezt írta nekik. :D Gondolok itt arra, hogy otthagyja a munkahelyét és elmegy egy másik helyre dolgozni. Ez ilyen lelki béke keresés, hogy akárhogy is alakul ő váltott mert úgy érezte, hogy kell, amit megírt a sors. :D Jóéjt!

2014. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Örülök hogy te így megállapítod hogy én hova tartozom, de tévedtél.Nagyon is teszek a céljaimért, keményen küzdök nap mint nap.

Lehet rosszul fogalmaztam, de majd kijavítom.

2014. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

A 2.-es tényleg jó nagy marhaságot írt.

Ha hiszel a sorsban nem azt jelenti, h elfogadod, h semmirekellő vagy.

Pont az, h hiszel benne, h neked ennek meg annak kell lenned, ami egyben pozitív dolog is.

2014. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Hát ez rohadtul nincs így.Mindenki saját maga alakítja a sorsát"


Hát ez rohadtul nincs így. ;)

Általában azt jelenti, hogy a fontosabb mérföldkövek előre elvannak rendelve az életében. Most olyan dolgoka gondolj, amiket nem mi irányítunk, legalábbis nem tudatosan.

Például egy olyan repülőre szállsz fel, ami lezuhan, vagy épp lekésed azt a repülőt. Vagy 20 év után véletlen összefutsz az első szerelmeddel, és véletlen épp neki sincs senkije és neked se. Vagy egy részeg százzal felhajt a járdára, és elüt. Nem kellett tenned semmit, nem irányítottál semmit, csak rosszkor voltál rossz helyen, vagy épp ellenkezőleg.

2014. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez is csak ugyanolyan vélemény mint az enyém, úgyhogy szerintem meg te írtál baromságot ;) Semmivel nem tudod alátámasztani, ez csak a te nézőpontod.
2014. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Igen, az én véleményem meg kb millió emberé, köztük nem egy vallásnak az alapja.

Ezt a hülyeséget, amit meg itt összehordtál az kb csak a tiéd.

De nyugodtan menj szembe az autópályán és okoskodjál, ahelyett, h elismernéd a hülyeséged.....

2014. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Igen, az én véleményem meg kb millió emberé, köztük nem egy vallásnak az alapja.

Ezt a hülyeséget, amit meg itt összehordtál az kb csak a tiéd.

De nyugodtan menj szembe az autópályán és okoskodjál, ahelyett, h elismernéd a hülyeséged....."

Tehát csak én gondolkodom így a földön, senki más.Olvass önfejlesztő könyveket, biztos totál hülyék írták meg több száz könyvben, nulla tapasztalattal hogy az ember saját maga irányítja a sorsát.Akik elfogadták ezt az elméletet, nagyra vitték az életben.Aki elfoadja a sorsot, az le is mond egyben arról hogy saját maga irányítsa.

Megint egy ember aki azt hiszi nála a világ igazsága, mindenki más meg a hülye :D

De mondom, olvass könyveket, legalább 30-at 40-et és utána gyere ide okoskodni a hülyeségeddel :D

2014. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A "semmi sem véletlen" elvet vallja, hiszi, hogy minden okkal történik, előre meg van írva.
2014. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!