Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik szellemeket látnak, azok...

Akik szellemeket látnak, azok mit éreznek?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezném, akiknek már voltak ilyen tapasztalataik.

2014. nov. 19. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Attól függ szellem alatt mit értesz és az adott entitás szándékai milyenek.
2014. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, azok a szellemek, akik meghaltak, de valamiért nem tudnak nyugodni és visszajárnak az élők világába. Róluk beszélek.


Mindkét "típus" érdekelne, jó és gonosz szellem is. Mit érez, aki jó szellemet lát, és mit az, aki gonoszat?

2014. nov. 19. 20:08
 3/17 anonim válasza:
Én 12 13 éves koromban láttam egyet, és féltem.
2014. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Én úgy tudom, azok a szellemek, akik meghaltak, de valamiért nem tudnak nyugodni és visszajárnak az élők világába. Róluk beszélek."

Ezért kérdeztem, hogy mi a te definíciód, mert van, aki egyéb jelenségeket is szellemnek hív.

Ők nem jók vagy rosszak, egyszerűen csak némelyikük haragos vagy fél. Amennyiben egyik sem áll fenn, a kísérő érzés sem valami erőteljes. A harag a legintezívebb és legkellemetlenebb, ott elég erősen lehet érezni a fenyegetést, kifejezetten rossz érzés ugyanúgy, mint amikor egy nagyon dühös ember közelében vagy. Ha a félelem a domináns érzelme, akkor bár nem érzel fenyegetést, de sokkal nyugtalanabb az a hely, ahol kószál. Mindkét esetben rossz ott tartózkodni. Mind nagyon hasonlít normál, hétköznapi érzetekre, csak az okuk más. Egyedül a látvány (már amennyiben képes vagy látni) lehet ijesztőbb. A legtöbbjük már nem őrzi az emberi alakot, főleg ha rég távoztak el.

2014. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Ha a félelem a domináns érzelme, akkor bár nem érzel fenyegetést, de sokkal nyugtalanabb az a hely, ahol kószál. Mindkét esetben rossz ott tartózkodni."


Inkább ilyesmit szoktam érezni. De mikor körülnézek, nem látok senkit.


"A legtöbbjük már nem őrzi az emberi alakot, főleg ha rég távoztak el."


Ebben az esetben akkor mit láthat az, aki képes látni őket? Körvonalakat? Foltokat? Esetleg valami fényféleséget?


Amúgy új házakban is lehet szellem, ha pl. a ház temető helyére, vagy egy régi, ledózerolt ház helyére épült?

2014. nov. 19. 21:45
 6/17 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló, te mit láttál és közben mit éreztél?
2014. nov. 19. 21:46
 7/17 anonim ***** válasza:

"Ebben az esetben akkor mit láthat az, aki képes látni őket? Körvonalakat? Foltokat? Esetleg valami fényféleséget?


Amúgy új házakban is lehet szellem, ha pl. a ház temető helyére, vagy egy régi, ledózerolt ház helyére épült?"


Leginkább körvonalakat és foltokat, igen. Ember méretű, ovális foltokat, vagy nagyon "ködös", nem feltétlenül egybefüggő alakokat. Fény ezekre nem igazán jellemző.


Nem kell semmi különleges ok egy szellem jelenlétére. Az élőknek van életerejük, nekik nincs, de némelyik még vágyik rá. Ezek is kószálhatnak céltalanul, de az energia minden esetben oda vonza őket.

2014. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Szellemet" láttam, 3-szor.Teljesen felismerhetők voltak.Első reakcióm meglepettség és kíváncsiság volt.Valahogy magával ragadott a jelenség és annyira természetesnek tűnt.Ezeknél az eseteknél mindíg csak utólag döbbentem rá hirtelen, miután eltűntek, hogy valami nagyon fura történt, akkor kicsit megijedtem, mikor ráébredtem erre.


Rossz szellemet is láttam (démont).Neki nem volt egyértelműen emberi külseje.Már a megjelenése előtt

furcsa érzéseim voltak.Ez kifejezetten ijesztő élmény volt.

2014. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hogy milyennek látszottak?Nos, a szellemek(hozzátartozóké), teljesen mint élőként úgy néztek ki, amelyiket éjjel láttam a sötét szobában, azt zöldes fény vette körül.Amelyiket nappal láttam, felismerhető volt, de áttetsző.A démont éjjel láttam, de lámpafény világított, na az teljes mértékben valósnak látszott!Meg láttam még egyet, szintén sötét szobában, annak kék fénye volt, nem elhunyt ismerős szelleme volt, az is démon lehetett, bár az szép külsejű volt.Szintén valósnak tűnt.ez utóbbinál is amíg jelen volt, csak kíváncsiságot éreztem, aztán később kezdetm rájönni, nem jó szándékú és mikor eltűnt, akko jött a "sokk".
2014. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Már a megjelenése előtt furcsa érzéseim voltak"


Mit éreztél?

2014. nov. 21. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!