Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt köztetek olyan ember,...

Van itt köztetek olyan ember, aki tényleg látott már szellemeket/lelkeket? Ha igen, akkor leírnátok, hogy hogy nézett ki?

Figyelt kérdés
Több embertől is hallottam,hogy láttak szellemeket,de sosem írják le,hogy hogyan néztek ki,hogy hogy kell elképzelni.

2013. szept. 28. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

ezek ált a fantázia kivetülései.

nagyon ritka lehet azon esetek száma, amikor ténylegesen vmiféle eletromágneses eltérés lehet az adott helyen, és az emberi agy ezt az eltérő frekvenciát képpé alakítja, és az ember szellemet lát, de legtöbbször az emberi elme tudatos, vagy tudattalan kivetülései amit lát.

ez a magyarázat arra, h miért csak az adott ember látja, míg amikor többen is észlelnek ilyen eseményt, a fentebb leírt energetikai magyarázat lehet az igazság...de lehet h az igazság odaát van.

2013. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban láttam szellemeket. A temetőben hat embernagyságú, alakú, kékesfehér fények táncoltak egy sír felett. Többen látták a jelenséget, és sötétedés után senki nem mert kijönni a házból, a temető melletti utcában.
2013. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy azok szellemek voltak? Be is mutatkoztak neked?
2013. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Többször tapasztaltam màr megmagyaràztalhan dolgokat,szellemet,azonban csak egyszer láttam.

Ember formája volt,de az arcára nem emlékszem.

2013. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Temetőben lidércfény mint szellem. 21. század, becsinálok!!! Elhittétek? ????



A lidércfény a nép hiedelme szerint valakinek a holtteste, vagy valamilyen állati tetem felett imbolyog. A népi szájhagyomány szerint a hajdani csataterek rosszul elföldelt tömegsírjait is éjszakánként lidércfény mutatta. Ezek a népi megfigyelések és a szájhagyomány jó vezérfonalat adott a kutatás kezébe. Köztudomású dolog ugyanis, hogy az ilyen helyeken a talaj foszfortartalma megnő, aminek oka egyrészt a szerves foszforvegyületek bomlása, másrészt az, hogy a csontok mészfoszfát tartalma a talajban, illetve iszapban végbemenő talajélettani folyamatok eredményekép "feltáródik": oldhatóvá vállik. Ha ugyanis a szerves anyag levegőtlen körülmények között bomlik el, savakat hoz létre, és az így keletkező savak hatására a mészfoszfátból vízben oldódó foszforsav (H2PO4) képződik. De a természetben nincs megállás: a vízben oldódo foszforsav - ismét csak a talajbaktériumok munkájának eredményeként - tovább alakul.



Az iszapban, ahol nincsen vagy csak nagyon kevés az oxigén, némely baktérium olyan vegyületeket használ oxigénforrásnak, amelyekből az oxigént el tudja vonni. Más szóval a vegyületeket redukálni tudja. Ilyen vegyületek a többi között a foszfátok is. Amikor a foszfátokból az imént említett baktériumok elvonják az oxigént, a foszforsavból foszforhidrogén gáz (PH3) keletkezik.


Az igy keletkezett foszforhidrogén, minthogy a vízben csak nagyon kis mértékben oldódik, fölffelé törekszik, és a levegőbe távozik. Amikor a foszforhidrogén a levegővel érintkezik, oxidálodik, s bár az égés is oxidáció, ez a folyamat nem égés a szó köznapi értelmében, hanem csak fényjelenséggel járó oxidáció. E kémiai folyamat során ugyanis a felszabaduló energia fény formájaban sugárzódik. A környezet hőmérsékletét nem növeli.


Ez a jelenség a laboratóriumi gyakorlatban már régóta ismeretes volt, de itt a természetben ment végbe. A tudományos kutatások eredméyeit nem ismerő emberek lidércfénynek nevezték, és féltek tőle.

2013. szept. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen én! Ha gondolod írj rám!
2013. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!