Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire éltek a holdnaptár...

Mennyire éltek a holdnaptár szerint?

Figyelt kérdés

Én minden nap elolvasom,mert a Hold bizonyítottan nagy hatással van az életünkre.Általában követem is,amit aznapra ajánl,és igyekszem kerülni,amit nem ajánl.

Ti hogy vagytok ezzel?



2014. nov. 23. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Annyira aszerint élek, hogy amikor emgjelenik az égen a Hold, lefekszem aludni, amikor pedig eltűnik, akkor felkelek.
2014. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt inkább az ezotéria kategóriába kérdezd meg, mert itt az Emberek-nél inkább realisták vannak.
2014. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért ez nem teljesen ezotéria. Én sem vagyok ezotéria-megszállott. A Hold,ahogy számos tudományos kutatás is megállapította,tényleg befolyásol minket. Ezért van több baleset pl teliholdkor.
2014. nov. 23. 16:39
 4/12 anonim válasza:

Semennyire, de engem érdekelnek az ilyen dolgok, úgyhogy utánanézek.

Tapasztaltál valami változást?

2014. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Engem személy szerint eléggé befolyásol,például növő holdszakaszban energikus vagyok,élettel teli,teliholdkor alig bírok aludni,aztán fogyó holdszakaszban sokkal kevesebb az energiám,az életkedvem.

Egyébként rám az is teljes mértékben igaz,amit a horoszkóp ír. Nyilván nem a femina.hu-n kell olvasni,az ilyen oldalak tényleg nagy hülyeségeket írnak,de egy színvonalasabb könyvből sokmindent megtudhat az ember.

2014. nov. 23. 16:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt meg trollok vannak, sokan.
2014. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nembaj,kell olyan is ;)
2014. nov. 23. 17:22
 8/12 anonim ***** válasza:

"Engem személy szerint eléggé befolyásol,például növő holdszakaszban energikus vagyok,élettel teli,teliholdkor alig bírok aludni,aztán fogyó holdszakaszban sokkal kevesebb az energiám,az életkedvem. "


Ezeket én is tapasztalom, és nem tartom hókuszpókusznak. Amikor lebetegszem, depisebb leszek...stb...az általában vagy fogyó, vagy újholdkor történik, megfigyeltem.


Állítólag a haj is jobban nő, ha növő holdnál vágod (mármint nem este, amikor a hold felkel, természetesen, hanem aznap, vagy azokban a napokban, mikor a hold "növekvő fázisban van".

2014. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a régi korok emberei sokkal inkább figyelték az égi változásokat, nem véletlen.
2014. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pontosan :)
2014. nov. 23. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!