Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire éltek a holdnaptár...

Mennyire éltek a holdnaptár szerint?

Figyelt kérdés

Én minden nap elolvasom,mert a Hold bizonyítottan nagy hatással van az életünkre.Általában követem is,amit aznapra ajánl,és igyekszem kerülni,amit nem ajánl.

Ti hogy vagytok ezzel?



2014. nov. 23. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nőből vagyok így szinte természetes, hogy életem része a Hold és az "ő" változásai.
2014. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kicsi gyerekkoromban vettem észre azt, hogy amikor telihold volt, gyönyörű színeseket, izgalmasakat álmodtam. Máskor is szoktam álmodni, de holdtöltekor sokkal intenzívebben, átütő szépségűeket.

Akkor gyerekkoromban elolvastam egy asztrológiával foglalkozó rövidke könyvet - már annyiból kiderült, hogy az nekem nagyon bonyolult. ;-) Szóval nem mélyedtem el végül az asztrológiában, de mindig figyelgettem azt, hogy a Hold milyen hatással van rám.

Azóta olvastam az Útmutató Hold című könyvet, nagyon érdekes! (Például olyasmiről is szó van abban a könyvben, hogy ha bizonyos napon van kivágva egy fa, akkor abból érdemes építkezni, mert az nem gyullad meg. Nekem ez nagyon tetszik és érdekesnek tartom.)

Hajvágást, hajmosást igyekszem a holdnaptár szerint csinálni és a családomat is erre buzdítom.

Sokszor egyébként érzek is bizonyos dolgokat, csak spontán módon csinálom a napi teendőimet és amikor visszanézem a holdnaptárt, akkor látom, hogy az is épp azt ajánlotta arra a napra.

Aznap valahogy jólesik tényleg azon teendők végzése.

Nem szoktam mindennap nézni a holdnaptárt, a hajmosás tilos napokat előre megnézem és azt, hogy mikor van böjt nap.

Szerintem is érdemes a többit figyelni (bár sokszor amúgy is azt kívánja a test/lélek, csak úgy magától, amit a naptár is ajánl - legalábbis én ezt tapasztaltam.)

Műtétnél (macska volt operálva) maximálisan érdemes figyelembe venni.

2015. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!