Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Abortusz elkövetése után...

Abortusz elkövetése után büntetésből csak rossz történhet velem?

Figyelt kérdés
Mi az abortuszelkövetők büntetése? Mert ràm a teljes elszigeteltség, magàny, kilàtàstalansàg szakadt azóta.
2014. nov. 27. 12:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
17%
A következő terhességnél vetélés.pl.
2014. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
7%
Te vagy az, Kinga?
2014. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
2%

Páikbetegség, depresszió, különböző betegségek is gyakran előfordul mind az abortuszon átesett nők, mind a hozzá kapcsolódó már abortált gyerek genetikai apjánál.


Az abortusz gyilkosság. Következménye van, nem csak a gyerek szüleire nézve, hanem a leszármazottakra is, akár már éltek, akár még csak lesznek.

2014. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A leszàrmazottakra miért? Nem a lànyom, hanem én követtem el... Ő nem tehet semmiről. Van egy kolléganőm, na ő semmilyen büntetést nem kapott, pedig az ab-t ő is megtette... Él mint Marci hevesen, sikert, sikerre halmoz, rengeteg baràt veszi körül. Őt miért nem érte el a büntetés? Engem miért? Közben tesómnak meghalt a férje, ő idegosztàlyon van, anyu ràkos lett, kislànyom egyedül nevelem, nincs több gyerek a csalàdban. Nagyon magànyosak vagyunk, rokonok sem làtogatnak minket, munkahelyemen egyedül vagyok és csak hibàzni tudok. Unalmas, monoton az élet. Ezt büntetésként kaptuk, de miért???
2014. nov. 27. 12:52
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

*Van egy kolléganőm, na ő semmilyen büntetést nem kapott, pedig az ab-t ő is megtette...


Várd ki a végét.Senki nem ússza meg.

2014. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem büntetés, hanem depresszió.

Nem kell misztifikálni mindent. Ne hagyd el magad hisz ott a kislányod akiért felelős vagy. A terhességmegszakítás pedig nem bűncselekmény, szóval nem lehet "elkövetni". Az amit érzel bűntudat nem büntetés. A rossz dolgok akkor is bekövetkeztek volna ha kihordod a terhességed és akkor egy helyett most 2 gyermeket nevelve kellene szembenézned a problémáiddal.

2014. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Mi a büntetés? Amit te annak fogsz fel, és bemesélsz magadnak, se több, se kevesebb
2014. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Az elszigeteltségen, kilátástalanságon, magányon te is tudsz változtatni. Valószínűleg látszik rajtad, hogy problémáid vannak, ezért elkerülnek az emberek, nem keresik a társaságod. Próbáld meg a jó dolgokat észrevenni és azokkal foglalkozni, akkor is, ha úgy tűnik, csak rossz jön, mert előbb-utóbb belebetegedsz. Ennek semmi köze az abortuszhoz, egyszerűen van, amikor tényleg minden rossz egyszerre történik. Én most jövök ki egy ilyen időszakból, úgyhogy tudom, miről beszélsz. Először a gondolkodásodon kell változtatni, és máris színesebbnek fogod látni a világot.
2014. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%

Nem kellene egy kalap alá venni azokkal a gyilkosságokkal, amik a hétköznapi értelemben vett gyilkosságok!! Inkább nem is mennék bele a részletekbe, mert csak feldühítene egyesek korlátoltsága.

Kérdező. Mindenkinek vannak kegyetlen életszakaszai, de nem marad mindig ugyanaz. Fel a fejjel! "felhők után Apolló"

2014. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Azért történik rossz, mert az elméd (a lelked) büntet téged. Úgy állsz hozzá a dologhoz, hogy magadban elítéled ugyan, de a való életben mégis megtetted és erre lelked mélyén nem találsz felmentést. Ne hibáztasd magad, ami megtörtént, azon nincs mit változtatni utólag, esetleg elgondolkozhatsz, hogy minden megelőzhető lett volna kellő körültekintéssel. A gondolkodás és előrelátás mindig jóra vezet. Viszont késő bánat, ebgondolat, nem vezet sehová. Zárd le magadban.
2014. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!