Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért "pörgök" ilyen dolgokon...

Miért "pörgök" ilyen dolgokon ÁLLANDÓAN?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok. Fogalmam sincs miért de én mindenen elkezdek gondolkozni pörgetni az agyamat rajta. Pl: azon gondolkodtam hogy tök jó lenne ha egy amerikai gyerek lennék vagy legalább meg most ki költöznénk. De rájöttem hogy soha nem lehettek az. Nincs rá keret és mire én esetleg oda jutok akkor már nem leszek gyerek. 1 "pont." Második : Én mindig is olyan gyerek akartam lenni aki modern vagy legalább tiszta és friss házban él. De az én szüleim nem olyanok akik ezzel maximálisan törődnének. A ház tiszta de nálunk nem lényeg hogy hogy néz ki csak legyen. Ez engem nem nagyon fogott meg... Egyként elváltak. Harmadik: Unalmas mindennapok. Minden nap csak ugyan az. Sőt minden ÉV is ugyan az. Korán kelés suli hazajövök házi tanulás gép alvás.... Semmi érdekes. Hiába megyek el valahová nem lehet minden nap meg engem nagyon nem is hívnak sehova. Negyedik: Egyszer vagyok gyerek. Minden nap csak öregebb leszek és ha elérek oda akkor soha többet nem leszel gyerek. Szerintem borzalmasan pesszimista lehettek. És valamiért mindig mindent Chandler Riggs-hez hasonlítok. Vajon ő így él? Vajon őneki ilyen a szobája? Vajon ő csinálja ezt csinálja azt? Nem tudom mi van velem ez az aggodalmaskodás alsós korom óta gyötör! Nem akarok olyan lenni mint most nem akarok itt élni más akarok lenni nem így kinézni kint élni amerikában. Persze ezek tök jó gondolatok de engem amikor ezekre godokok akkor elfog valami nagyon rossz érzés. Nem tudom nekem valami lelki vagy valamilyen problémám van??? Értelmes válaszokat légyszi. Köszönöm!

2014. nov. 3. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Kevesebb gép, több nő. Ez a megoldás.

Menj el gyúrni és 3 év múlva nem lesz gondod.

2014. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene tanulnod saját magad megszeretni. Te magad vagy saját magadnak az a biztos pont, ami életed minden percében ott lesz veled. Innentől minden más megvilágításba kerül.
2014. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan ki kellett gugliznom hogy ki a tokom az a Chandler Riggs.


Elso korben azt kene elfogadnod, hogy neked ezt dobta a gep. A vilagon tobb milliard ember van sokkal szarabb helyzetben mint te, sok szamillio gyerek a fel labat odaadna azert az eletert amit te elsz.


Hidd el nekem, hogy Chandler Riggs-nek is vannak problemai. Ha ezt elfogadtad, akkor jon a kovetkezo lepes, ami az hogy


- tuzz ki magad ele celokat, es gondold vegig hogyan lehet oket megvalositani, majd allj neki. Kozhely, de attol meg igaz: elotted az elet, es rengeteg dolgot elerhetsz meg, olyasmit is, ami most meg alomnak tunik. Talald ki hogy mit akarsz, de azon bankodj hogy mi nem akarsz.

2014. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kijárod a sulit, elmész dolgozni, meg lesz a pénz az utazáshoz és kimész Amerikába.Az nem baj, hogy már nem leszel gyerek, bizonyára felnőttként is tetszeni fog.
2014. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erasmussal szinte ingyen kimehetsz Amerikába egy időre. :)

Én valamiért azt gondolom, hogy ezek a gyötrő gondolatok nálad onnan erednek, hogy nincs társaságod, nincsenek barátaid. Na meg kamasz vagy, néhanapján szörnyű tud lenni ez az állapot. Ha találnál jó haverokat, barátokat, egy lelki társat, akkor minden sokkal jobb lenne, várnád a velük való találkozást, sétákat, programokat. Azt meg már ne is mondjam, hogy ha majd megsuhint a szerelem szele, két méterrel a Föld fölött jársz majd boldogságodban. :)

Ezek a pesszimista gondolatok majd el fognak múlni.

Azt nem választhattad meg, hogy hová születtél, de fiatal felnőttként majd Te alakítod a lakhelyedet, úgy rendezed be, ahogy akarod (persze ehhez meg kell teremteni a hátteret, erre csak külföldön látom az esélyt.).


Fel a fejjel, ne légy már így elkeseredve, minden rendbe fog jönni! :)


23/L

2014. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!