Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek démonok meg szellemek...

Léteznek démonok meg szellemek? Teljesen be vagyok f0sva! Help 13/l

Figyelt kérdés
Szóval sosem értettem az ezotériásokat. Az előbb felolvastam egy kérdést a szüleimnek (,,Mit kell csinálni ha találkozol egy démonnal vagy szellemmel...?'') Mire anyukám elkezdett valami olyasmit magyarázni hogy vannak démonok akiket kerüljek, de magyarázott angyalokról is... Nem is emlékszem, mert apukám rögtön közbeszólt, hogy ez baromság... Heves vitákba kezdtek. Az ordibálás nem csillapodott, ezért bementem a szobámba. Kint viharzik... őszintén szólva betojtam.
2014. dec. 1. 18:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ha léteznek is, téged akkor sem bánthatnak.
2014. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 eNerdzsy ***** válasza:
73%

Az emberi tudatlanság a legsötétebb démon, ami a leírtak alapján jelen van a szüleidben is.


Legalábbis pillanatnyilag ;)

2014. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért nem bánthatnának? Mást bántanak?
2014. dec. 1. 18:26
 4/15 anonim ***** válasza:
Attól tartok jelenleg a szüleid sokkal veszélyesebbek.
2014. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem kell félned , mert a föld törvényei védenek téged !!!

Magyarul : egy szellem nem jön a mi fizikai világunkba ,

ahogy egy hal sem tud élni a szárazföldön , mert rájuk más törvények vonatkoznak . Hosszan tudnám csak elmagyarázni de semmi okod félni ez teljesen biztos ( Ha van kérdésed válaszolok akár privát üzenetben is).

2014. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

A szellemek és a démonok természetfeletti lények.

Mivel azok, a mi természeti törvényeink nem érvényesek rájuk.

Ha nem érvényesek rájuk, mi nem is észlelhetjük, a mi világunkban nem jelenhetnek meg.

Ha nem jelenhetnek meg, nem is észlelhetjük.

Ha mi nem észlelhetjük eltérő természeti törvényeink miatt, akkor ők sem minket.

.

Tehát, ha lennének is, (DE NINCSENEK!), ránk semmiféleképp nem hathatnának és mi sem rájuk!

2014. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6 buta vagy. Azért mert nem látod még lehet.

5 kb igazad van.

Kérdező: Amíg nem keresed velük a kapcsolatot védve vagy ellenük.

2014. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha szellem csak táplálkozik az energiádból.Ha démon akkor a félelmedből merít erőt ezért sose félj de még ha félsz akkor se lesz olyan erős ,hogy bántani tudjon.Tudd,hogy te vagy ezen a világon a legerőssebb. Ha esetleg nemis így van ha ezt gondolod te leszel :)
2014. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
figyu én személy szerint hiszek az ilyesmiben és igen szellemek vannak és lesznek is a szellemek NEM tudnak BÁNTANI max rád ijesztenek de azok általában nem akarnak bántani nyugi én is bevoltam sz*rva rendesen amikor kopogás volt a padlásról
2014. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én a fogtündérben hiszek. :P
2014. dec. 2. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!