Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A gyakorikérdéseket az illumin...

Ozmium42 kérdése:

A gyakorikérdéseket az illuminati irányítja?

Figyelt kérdés
Bizonyíték: [link]

2014. dec. 6. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen és az illumináltak válaszolnak.Meg néha a reptoidok.
2014. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

A kérdésfeltevés módja, és célpontjának kifigurázása épp olyan infantilis és átlátszó, mint amikor valaki , mondjuk, tulipánt lop, majd hogy leplezze e tettét, ironikusan elpoénkodik avval, hogy "ó, ha tudnád, mennyi tulipánt loptam na ja, mást nem is tettem életemben ,csak tulipánt loptam, hahaha. ;) "


Közben meg, tegyük fel, valóban tulipáncsokrokat lopott a piacról. Csak hát önironikusan elpoénkodja az egészet, azt éreztetve, mintha nem lopott volna tulipánt, és még e feltételezése is mintha nevetséges volna.


"Ó igeeeen, mindehol ott az Illumináti, tuti hogy létezik, mindenben ott a háromszög, húúú, meg hááá".


Közben meg létezik, és elterelik (vagy próbálják elterelni) egyesek a figyelmet avval, h beszélnek az illuminátiról, csak hát... mesei köntösben... lásd pl scifi alkotások. Melyek valójában nem scifi-k, hanem scifinek álcázott dokumentum filmek.


Kedves vicceskedő, provokatív kérdező: nem mindenki veszi be a gyerekes, iróniát játszó poénodat, az a helyzet. És az ilyeneket , mint engem, megpróbáljátok lejáratni, mert azt hiszitek, a végtelenségig lehet nevetségessé tenni a leleplezőket.


Akár troll/szkeptikus vagy csupán, akár téglagyík.


De a szándékod nem jó egyelőre. Nézz magadba és döntsd el, ténylegesen és hosszútávon megfelel-e neked a hozzáállásod. Nem rosszból mondom.

2014. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az Illuminati, ijedtében lepontozta nullára az előző választ... a jelen sorok hatására meg küld pár embert, felpontozni, kompromisszumként, figyelem elterelésként kb 50%-ra.. de mivel ezt is megírtam, egy harmadik verzión agyal. :)


Ami hatalmilag fentről mesének van beállítva, nagyrészt az valóság, meseien kiszínezve kissé.

Amit meg a hatalom, pl a médián át igazságnak tüntet fel, az meg túlnyomórészt általában mese, habbal... Ld politikusok, zenei slágerlista, és rengeteg minden....


Görcsöljetek csak... hosszútávon mindig elbukik a gonosz, mivel a gonoszság oka a legnagyobb fajta tudatlanság. A gonoszság tele van felesleges, erőltetett, felszínes "okosságokkal", pl hogyan lehet becsapni, kínozni másokat, stb.


De hogy mik a tágabb összefüggései a létezésnek, a korrupción és korrumpálhatóságon felül, nos, szűk az agyuk felfogni, és lusták gondolkodni tágabb összefüggéseken... Pedig a természet rejtélye igen egyszerű... csak hát nem látják a FUCK-tól az erdőt.

2014. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2014. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!