Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elátkozott iskola! Lehetséges ez?

Elátkozott iskola! Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, furcsán hangzik a kérdés, de elég furcsa dolgok is történnek itt.

Az idén 4. éve, hogy a sulinak vagyok a diákja és az elmúlt 3 év alatt nem volt példa ilyen jellegű vagy hasonló eseményekre. A gond a következő: a sulimban még el sem telt 4 hónap, máris már rengeteg rossz történt, pl. rengeteg igazgatóit kaptak és mindannyian közel ugyanazon dolgokért és az éven az utóbbi 2 hónapon belül 3 baleset történt tesi órákon:

1. Osztálytársamat erőből fejbe találta a plánkról visszapattanó kodárlabda. Következménye agyrázkódás lett.

2. A mi tesi óránk alatt egy másik osztályban tanuló lány magasugrásnál rosszul ugrott és fejjel érkezett a kemény padlóra. Következménye ugyancsak agyrázkódás lett.

3. A mai napon egy idősebb lány magasugrásnál kificamította a térdét és most gipszben van a lába.

Kezdek félni! Szerintetek átok ül az iskolánkon? Kérlek, normális válaszokat adjatok! Köszönöm! 16/L



2014. dec. 11. 19:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem biztos. Lehet hogy csak véletlen negybeesések.
2014. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
* egybeesések
2014. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak furcsa, mert ha az ember oda belép, teljesen más a kisugárzás... Mit tudom én, korán reggel jókedvű vagyok és a torkomra forr a nevetés, amint belépek az ajtón, de ezt nem az iskola teszi, mert én alapvetően szeretem a sulit. Meg az, hogy az osztálytársaim is panaszkodnak arra, hogy amint belépnek, fáj a fejük meg stb, sőt, még én is tapasztaltam... Nem mindig fejfájás, csak mintha nyomás lenne az emberen :/
2014. dec. 11. 19:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez inkább a tesitanárok hanyagságát bizonyítja, hogy nem tanították meg rendesen hogy kell magasugrani. A visszapattanó labda meg előfordul, nem is tudom számolni hányszor kapott engem pofán az évek alatt.
2014. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez az iskola egy régi épület? Azért kérdezem, mert hasonló tulajdonságú általános iskolába jártam egy félreeső faluban. Az egy államosított főúri jastély volt. De annak is furcsa volt a hangulata. A tanárok idegesek voltak benne tanítás közben. De ugyanazok a tanárok korábban egy másik falu iskolájában teljesen átlagosak voltak. Aztán több falu iskoláit egyesítették, úgy kerültem a kastélyba. Ott is sok apróbb baleset történt, mint ha a hely elvonta volna a figyelmünket. Nem valami áltudományos jelenségre gondolok, hanem egyes helyek tényleg megváltoztatják az emberek hangulatát, koncentráció képességét. Például egy nagyon idős épületnek megvan a maga sajátos hangulata. Mivel minden árulkodik az egykor benne lakó lelkivilágáról. Egy vadi újnak úgyszintén, de annak meg teljesen más.
2014. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pedig egyértelmű az öszefüggés ! Gyenge szellemi képességek bírtokában vagytok, gyanítom, sok a diszleksziás, diszgráfiás és diszlepsiás.


Egyértelmű, hgy a mai diákok a kevés beltartalmi értékű vitaminokban hiányos táplálkozásban szenvednek ! Csipszet, Kólát, Pidzát és más moslékot tápoltok, ahelyett hogy értékes ételt ennétek.


Itt a válasz [link] egyetek több kását és az itt felsorolt dolgokat pl tejet

2014. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
[link] idegkárosodás is lehet, akkor nem tud odafigyelni, hogy hova ugorjon és beveri a fejét és az iskolában sem tud figyelni és intőt kap a diák
2014. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy csak elszakad valamylik vezeték és mérges gázok ömlenek a tesi terembe vagy csak szimplán nincs levegő.
2014. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Xar a tesitanárotok és sok a hülye gyerek, ez az, ami lehetséges!
2014. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#6 aggyá má pidzát ide he!
2014. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!