Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy a kisbaba ágya felé szögelt feszület és/vagy rózsafüzér balszerencsét hoz és rosszat jelent?

Figyelt kérdés

A családunk viszonylag katólikus - vallásos nézetű, s nekünk (nekem és unokaöcsémnek is) amikor kisbabák voltunk, mindig ki volt téve a kiságy fölé.

De a most 2 hetes unokahúgomnak a sógornőm nem engedi kiakasztani.

Azt mondja, "olvasott" már olyan igaz történetet, hogy kihelyezték e vallási jelképet az újszölött (pár napos) felé, s másnapra a kisded meghalt.

Ismeri valaki ezt a sztorit?

Miben van ez filmben vagy babona vagy tényleg megtörtént?

Ha van információd róla, esetleg hol tudnék utána nézni bővebben (pl. megnézni videót/filmet, olvasni cikket - pl. link, könyv ... ilyesmi)


2014. dec. 15. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Hát ha katolikusok, akkor extrán...khm (bocsi).
2014. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez csak mese. Ha meghalt a baba, annak más oka volt.
2014. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most akkor katolikus vagy, vagy nem? Nem tudod eldönteni, hogy hiszel-e?
2014. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én katolikus vagyok, és hiszek is.

Csak arra lennék kíváncsi hol hallotta ezt a sztorit a sógornőm? Épp ezért mert ez számomra hihetetlen!

2014. dec. 15. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha katolikus volna, nem hinne ilyen babonákban.
2014. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én nem hiszek benne

De attól még kíváncsi lehetek, nem?

2014. dec. 15. 22:49
 7/10 acelsziv ***** válasza:
42%
Lucifer: Micsoda? Még annyi babonás embert, mint a katolikusok közt vannak te még nem láttál...
2014. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ozmium42 ***** válasza:

A keresztények mind babonások, hisznek a mágiában:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..

2014. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A családunk viszonylag katólikus - vallásos nézetű..."

Ezt megmagyaráznád?

Hiszitek a bibliai Istent, meg nem is?

.

A kibaba ágya fölé helyezett Feszület okozhat sérülést, esetleg halált is, amennyiben nem jól van rögzítve és a gyerek fejére esik. Persze, itt a méret a lényeg!

A Rózsafüzérnek, ha nem forgatják, ugyanúgy nincs jelentősége, mint a tibeti álló imamalomnak.

Ez ugyanis arra való, hogy ima mormolgatása közben tudja az illető, melyik imát kell mondani és melyik lesz a következő!

.

A csecsemőhalált tartós leégzés-kimaradás okozza, köze nincs semmilyen vallási jelképhez!

2014. dec. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hiszünk Istenben, persze.

A "viszonylag" szót csak arra értettem, hogy vannak akik tőlünk még sokkal buzgóbban gyakorolják a vallást.

2014. dec. 16. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!