Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A tanulásba bele lehet őrülni,...

A tanulásba bele lehet őrülni, vagy szerintetek mi volt ez? (Mindig akkor történik, amikor már agyilag kikészültem. )

Figyelt kérdés

Mennék aludni, lekapcsolok mindent, imádkozom ahogy szoktam Istenhez.

Ima alatt mindenféle szokott a fejemben járni...

Most például azon gondolkodtam, hogy mi lenne ha kiírnék egy kérdést, már nem jut eszembe, hogy mit. Disszociatív személyiségzavar, öngyilkosság, skizofréniával kapcsolatos valami volt.

És halottam hogy a fejemnél megmozdult a papír. Talán pont így ugrott be ez az oldal, hogy ettől más már hogy beparázna :D

Aztán ilyen gépszerű beszélgetést halottam mesziről. Valamiért az agyammal azt éreztem, hogy próbálkozik elhinni, hogy nem képzelődöm és úgy éreztem, hogy van a papíroknál valami. (viccelődtem magamban, hogy valami rágácsoló is lehetne vagy szellem)

Bármennyire tudtam, hogy nem igaz, olyan volt, mintha el akarnám hinni és próbálnék eröltetve odanézni (hogy nem félek tőle), hogy ez a valóság. Aztán egy ismerős hang mondta, hogy bocsánat (ezt is csak belül a fejemben hallottam a fülemnél). Ugye sötét volt, ezért sötétet láttam. De akkor valamilyen minta nagyon rövid időre feketén megjelent előttem a csukott szemem előtt és úgy éreztem, hogy hirtelen nagyon magasra nézek, majd mintha a látásom visszaesik.

Amitől tényleg melepődtem, hogy láttam egy nagyon erős villanását és valami halkan kattant. (na akkor felkapcsoltam a villanyt)


Nem tudom miért, egyáltalán nem hiszek ebben és tudom, hogy nem kell és nincs mitől félni, de még most is libabőrös vagyok és halálfélelmem van. Szoktam gondolkodni magamban és sokszor előjönnek dolgok a tudatalattimból, de most úgy éreztem, hogy érzelmileg meg is akarnak valósni. (hála a jó égnek én nem csak érzelmek alapján gondolkodom és döntök).

Most már talán nem félek, de ahogy gondolkodni kezdek, kiráz a hideg. Érzékenyebbnek érzem magam. (az agyam bizonyos területét kipihentebbnek érzem ilyen dolgok után, de most még le vagyok zsibbadva úgy hogy bocsi, ha zavaros :D ).


A kérdés tehát, hogy ez alvásparalízis, álom vagy ezósok szerint mi? :D


Jó éjszakát....


2014. dec. 17. 02:34
 1/9 A kérdező kommentje:

Mit akarhat egy szellem és mi válthat ki halálfélelmet?

Átok? :P

Szerelmi kötés?

Vagy jönnek az ufók és visznek Edda koncertre?


Igazából nem tudom eldönteni, hogy felerősödtek vagy megszűntek az érzelmeim vagy nem is voltak. Vagy mindig ilyenek voltak. Azt tudom, csak hogy aludni akarok. De olyan furán érzem magam.

2014. dec. 17. 02:43
 2/9 A kérdező kommentje:
Lekapcsoltam a villanyt és megint hallottam, de most kint valami csúszást és nem volt időm még aludni. A fekete zoknim látvány a földön pedig felzaklatott. Úgy érzem sírnom kell, de most sem fogok.
2014. dec. 17. 02:49
 3/9 anonim ***** válasza:
A villanás tényleg furcsa, sötétségben nem tapasztaltam ilyet. Beleképzelni sem lehet. Nem tudom, mi lehet ez.
2014. dec. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szellem akkor Gálik Valentint kérdezd. Talan ő tud valamit mondani.
2014. dec. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt tudom elképzelni hogy mikor az elméd teljesen lefárad már nem képes visszatartani a dolgokat a tudatalattiból, azért történhetnek ezek ilyenkor.
2014. dec. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez csupán enyhe figyelmezteteés azért, hogy merülj el az imában, ne kalandozzanak gondolataid akkor, amikor csak Istennel volna szabad foglalkoznod!

Ha a Magasságosho imádkozol, ne csapongjanak gondolataid!

Ne sértsd meg azzal, hogy így érezhesse: "mellesleg Istenem, azért gondolok Rád is"!

2014. dec. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem olvasom el...
2014. dec. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shai-Hulud ***** válasza:
...és orvos látott már?
2014. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lucifer-666 imádkozik istenhez minden egyesnap xDD jófan perszee
2014. dec. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!