Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen kikészültem. El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kikészültem. El fogom veszíteni?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 hónapja vagyunk együtt. Mint minden kapcsolatban nálunk is vannak veszekedések, összeveszések stb.. Most egy ideje az a probléma, hogy nagyon sokat veszekszünk, miattam..Állandóan megsértődök, és elkezdek veszekedni vele, hogy amit mondott az most mire volt jó.. Pedig pontosan tudom hogy az ilyeneket nem gondolja komolyan és kicsi idő múlva elfelejtjük, témát váltunk. De mostanában elég durva lett a helyzet, folyton hisztiztem, veszekedtem vele.. És megmondta, hogy ha nem változtatok, vége lesz, így nem mehet tovább.. és ez vagy 100* megtörtént hogy még mindig csináltam, és kaptam új esélyt. Tegnap este betelt neki a pohár.. Megmondta hogy most át kell gondolnia, hogy velem marad-e, mert ennyi újra és újra esély után már nem tud hinni bennem hogy más lesz.. Egész éjjel sírtam, és elhatároztam, hogy MOST elég. És megváltozok.. De ő nem hisz nekem, gondolhatjátok ezek után.. Most gondolkozik.. Nem akarom elveszíteni, nagyon szeretem.. Mi lesz velünk? Mit tegyek?

2014. okt. 25. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
mi lel?Menzeszed van?....Nyugi kapsz meg egy eselyt ugylatom -_- pedig nem erdemelned hulye pitsa!
2014. okt. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért hisztizel be mindenen, miközben te is tudod, hogy a barátod nem gondolta komolyan. Megérdemled, hogy szakítson veled! Máskor gondolkozz előre!
2014. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A következő pasiddal már az elejétől fogd vissza a hisztidet, hogy ne jusson ide a kapcsolatotok.
2014. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy megérdemelném.. és ezt ő is mondta... de most megváltoztam.. mit tegyek hogy higgye él?
2014. okt. 25. 07:59
 5/9 A kérdező kommentje:
még NEM szakított..
2014. okt. 25. 08:00
 6/9 anonim ***** válasza:

"de most megváltoztam.. mit tegyek hogy higgye el"


Talán viselkedj értelmes ember módjára. ELHINNI csak úgy nem fogja, legfeljebb TAPASZTALJA, vagy éppen nem.

2014. okt. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Tanulj meg 10-ig számolni mielőtt beszólogatsz!
2014. okt. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kerd meg h adjon meg egy eselyt de ugy h kapszs par napot h bizonyitsd h tudsz valtozni
2014. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te is csak azt tiszteled aki osztja a pofont.
2014. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!