Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen meditációval és hogyan...

Milyen meditációval és hogyan tudhatjuk meg, hogy mi a saját erőállatunk/totemállatunk?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a dolog. Meg szeretném tudni, hogy mi az én erőállatom és kapcsolatot kiépíteni vele, minél szorosabbat. Csak komoly választ szeretnék. :) Köszönöm! :)

2014. dec. 20. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nyilván tanultad a dolgot egy elő személytől. Ha hiteles ember, akkor tőle kell megkérdezned. Ez nem egy olyan egyszerű dolog, mint azt gondolod.
2014. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A meditáció és a totemállat eleve más kultúrákból származik. Sajnálom, de amennyiben nem valami sámán vagy, egészen biztosan nincs totemállatod. Ez csak divat.
2014. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kezdő az ilyen témákban, csak érdeklődnék, hogy van-e erre valamilyen meditáció.


A sámánok is emberek, ugyanolyan élő személyek, mint akárki más. Egyébként a totemállat nem csak divat, sokkal több annál. Minden embernek van egy totemállata, ami őt képviseli.

Ha egyszer megtaláltuk a sajátunkat egyre közelebb kerülünk hozzá, ha foglalkozunk vele.

Igazából még kutakodtam és keresgéltem, míg egyetlen egy oldalra nem szűkült a kör.

Ezt találtam, ami a legjobban használható:

[link]


:)

2014. dec. 20. 19:06
 4/17 anonim ***** válasza:

"A sámánok is emberek, ugyanolyan élő személyek, mint akárki más. Egyébként a totemállat nem csak divat, sokkal több annál. Minden embernek van egy totemállata, ami őt képviseli. "

Természetesen emberek. De a sámánizmusban nincs meditáció, maximum révedés, transz. Ezenfelül igen magas fokú hit kell hozzá az adott területen, míg a meditációnak ehhez sincs köze. Sámánizmust nem tanulhatsz csak úgy, főleg nem 1-2 év alatt. A természeti kötelékeket nem tudod elsajátítani modern emberként, hacsak nem áldozol rá jelentősen sok időt és energiát, de mint totemállat még akkor is csak a hitedből manifesztálódik. Nem sértegetni akarlak, ne értsd úgy, de ez ugyanolyan divat, mint a spirituális sátánizmus, vagy a hit gyülekezete, bár sokkal értelmesebb azoknál.

2014. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én nem akarok semmilyen sámánizmust, se semmilyen vallást, főleg nem a sátánizmust felvenni, csak megtudni, hogy mi az én totemállatom, hogy jobban megismerjem önmagamat és a képességeimet. Ki tudja milyen rejtett képességek birtokában lennék, ha megismerném.
2014. dec. 20. 19:29
 6/17 anonim ***** válasza:
A képességeket nem totemállat adja, hanem önmagad felfedezése. Simán csak meditálj.
2014. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rendben. :)
2014. dec. 20. 19:40
 8/17 anonim ***** válasza:

A magyar ősi vallás a sámánizmus. Aminek kiemelt vallási vezetői, gyógyítói vannak. Sámán, táltos, aranyasszony, rimalány..Ha nem a hitrendszered, akkor teljesen felesleges ezzel foglalkoznod.

vàlasz a kérdésedre

Kérdezd meg a saját vezetődet

Szólaltasd meg a saját beavatott dobod. A dob szelleme általaban ugyan az, de nem feltétlen. Szabadítsd fel, engedd el.

SZERTŰZ!

Nem valószínű, hogy alapból van. Ha kiszolgálod az időt, feladatod, akkor szegődik melléd adott segítő ilyen formában.

2014. dec. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amúgy a link jó
2014. dec. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti. Teljesen fölöslegesek ezek a dolgok.

Mint írtam nem kell sámánnak lenni ahhoz, hogy megtudjam mi a totemállatom.

Azok csak azért kellenek, mert általában sok ilyen honlap kezdőknek készült, akik nem tudják lenyugtatni a testüket és órákig egy helyben lenni. Nos, nekem nem kell semmi ilyen, én mikor elsőnek meditáltam, már akkor nem kellett semmilyen zene. Én ha meditálok, akkor senki és semmi nem tud megzavarni, még ha a fülembe ordít akkor sem. Hallani hallom, de nem érdekel, így meditálok tovább, tudom tartani azt a meditatív szintet. :)

Mindenkinek van totemállata. :)

2014. dec. 21. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!