Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell kezelni a saját...

Hogyan kell kezelni a saját személyünk ellen irányuló verbális támadásokat?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy "matekban", nem nagyon ér ilyen támadás!
2014. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A legcélszerűbb figyelmen kívül hagyni, őrizd meg a nyugalmad, méltóságod, vegye észre az illető, hogy nem süllyedsz le a szintjére, aztán ha nem éri el a célját, akkor befejezik általában. Nálam ez a stratégia 99%-ban bevált. Sajnos a végtelen türelmem ellenére volt olyan gyengeelméjű, aki 1 év után sem adta fel, de annak a történetnek a jobb kezem tett pontot a végére.


Persze jó lenne tudni, hogy ki és milyen környezetben támad. Nem mindegy, hogy családon belül, iskolában, főnököd, osztálytársad, fiú vagy, vagy lány , stb.

2014. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%

Persze hagyd figyelmen kívül, és nézd meg, hogy pár nap múlva a fejedre sz..arnak pláne a szűkös közönségben vagy a suliban, ha az illetővel nem találkozol többet akkor hagyd figyelmen kívül, de ha sokszor összefutsz vele vedd fel a kesztyűt, mert ha alul maradsz azzal azt űzened, hogy bármikor beléd köthetnek ez a helyzet manapság.

Például:

-Anyád egy qu..rva ribizli!!!

- A te a..nyád pedig már megvolt nekem egy seprűnyéllel kényeztetem azt hitte, hogy én vagyok a Harry Potter.

-Most kiverem belőled a sz..art is.

-Gyere, gyere csak nyugodtan, de úgy pofán váglak,hogy a fogaid körmérkőzést játszanak a bennmaradásért!

Ha pedig jön, jön, jön neked felé gyorsan ki veszed a telót a zsebedből és kihívod a rendőrséget mondván "segítség megakarnak ölni siessenek, mert csak percim vannak hátra", de ha bátor vagy nem úgy, mint egyesek (neveket nem akarok mondani), akkor neki mész a csávónak :D:D:D:D

2014. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Vox ***** válasza:
az utolsó egy segghülye. A verbális szót szerintem összekeverte a kérdező a mentálissal mivel ez ezo téma nem nyelvészklub. De ha verbálisan támadnak nyugodtan szidd az anyját, majd csak összevernek. A mentális támadás pedig kérlek szépen nem más mint ez a hülyeség amit kérdeztél.
2014. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 birigli válasza:
Sajat tapasztalat: felvettem telefonra, elmentem a rendörsegre, mondtak, hogy beidezik az illetöt, aki azt fogja mondani, hogy ö nem mondott semmit, a hangfelvetel pedig nem bizonyitek mert manipulalhato. Mar nincs halalos fenyegetes csak zaklatas. Magyarorszag lakossagat le kell vinni 6-7 milliora. Ez is egy alkalmazott mod. El kell menni ebböl az orszagbol
2014. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
D-dehát, én csak tanácsot adtam. Nemis vagyok hülye. Te vagy a hülye... Aki mondja másnak az mondja magának!! :D
2014. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Istenem..az utolsón sírok..mint az oviban:DDD made my night.:D na komolyra fordítva a szót. Vagy lealacsonyodsz a szintükre és verbálisan visszatámadod őket.Nos ennek két változata van. Van a trágár szóhasználat..és a "diplomatikus,értelmes lereagálás, megmagyarázni a dolgot. Azonban ha minden ok nélkül beszól,valószínű az iq szintje a béka segge alatt lehet vagy..épphogy eléri..,így az utóbbi módszernek az esélye hogy működik ..csekély:D másik módszer: mintha meg sem Hallottad volna.Egyik füleden be, másikon ki. A támadást jobb kivédeni,legyél felvegyverezve egy védőpajzzsal, de ha a helyzet úgy adódik,érdemes csatába menni,vagy csak visszatüzelni egy olyan válasszal,ami végett az ellenfél megfutamodik,vereséget szenved.:) azért ne csak az ilyen eq szint alatti egyedek fölényeskedjenek,az értelmes meg el van nyomva,mert több esze van,minthogy mást degradáljon. 19/l
2014. okt. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Na de amúgy attól hogy visszatámadasz nem alacsonyodsz le a szintjükre,ha értelmes stílusban visszavágsz. Szimplán kiállsz magadért. Úgyhogy ne hagyd magad. Persze van mikor hallgatni bölcsebb..na de ez megint helyzetfüggő..:D
2014. okt. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
viszavágni hogyan lehet hatékonyan?
2014. okt. 29. 09:55
 10/19 anonim ***** válasza:

#10


Kinek hogyan...


Ismerni kell az illetőt hogy mi a gyengéje.


De leginkább azzal tudsz visszavágni ha rá tudsz mutatni hogy ő mikor csinálta ugyanazt amiért most számon kér.

2014. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!