Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ennyire számít abban hogy...

Ennyire számít abban hogy mennyire álmodom?

Figyelt kérdés

Mióta csináltam egy két trükköt minden nap emlékszem az álmomra. Kivéve egyet mikor a fejem mellett volt a mobilom mondjuk egy fél méterre.


Most meg egy árnyékoló hálóban volt, és kiskorom óta nem álmodtam ennyit tudatosan mint most. Még annál is lehet több volt.


Ennyire számít? Tapasztalatok?



2014. dec. 21. 17:09
 1/4 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy ez bármit is számítana. Én rendszeresen úgy alszom, hogy a telefon mellettem van a párnám mellett vagy az éjjeli szekrényen és mindig emlékszem az álmomra. Sosem alszom úgy, hogy ne álmodnék és ne emlékeznék rá.
2014. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet neked erősebb a kapcsolatod a tudatalattiddal így nem zavar be. Mármint ez még önmagában szerintem nem feltétlenül jelent sokat.
2014. dec. 21. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

"ez még önmagában szerintem nem feltétlenül jelent sokat."

Ez a válasz a kérdésedre.

2014. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már más hozzáértőtől is hallottam ez hogy sokat számít a mobil közelsége. Így ez az én megtapasztalásom mellett ami számomra egész konkrét, persze még figyelgetem, már számít nem is kicsit. Azért kérdezem hogy másnak van e hasonlója mert akkor sokkal biztosabb lennék benne. Bár már így is kezdek.


De most figyelem csak.


"ez még önmagában szerintem nem feltétlenül jelent sokat."


Nem volt olyan kérdésem amire ez válasz volna. Sokkal inkább ez az oka a kérdésemnek. Hehe :)

2014. dec. 21. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!