Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Isteni sugallat? Hogy értsem?

Isteni sugallat? Hogy értsem?

Figyelt kérdés

Volt egy álmom, már nem emlékszem, miről szólt. Nem járok templomba.

Szóval az maradt meg, hogy azt hajtogattam: 'szeretem az Urat, szeretem az Urat' és nagyon boldog voltam. Már félálomban voltam, mikor olyasmi volt benne, hogy nagy világosság, egy angyalszerű lény és azt hallottam, hogy 'isteni sugallat'. Ezt is többször. Ekkor felébredtem.

18/l



2014. dec. 23. 19:32
 1/5 Legoman ***** válasza:

Ez egy olyan dolog, amiben mi nem tudunk segíteni. Ezt tényleg csak te tudod megfejteni, hogy mit jelent. :)

Sok sikert hozzá! :) Jó éjt! :)

2014. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a honlap majd segít megfejteni:


[link]

2014. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt, ilyen. Csak én valami öléssel kapcsolatos dolgokat mondtam.
2014. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg azt hiszem olyan is volt, hogy Isten szeret téged...

Az álmaidnak nincs jelentősége.

2014. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Én vallásos vagyok, tehát hiszek abban, hogy létezik Isten és járok templomba/gyülekezetbe.

Szóval vallásosként én a Biblia álláspontját követem. Régen, az ókorban Isten hívott el embereket álomban, látomásban, több ilyenről ír a Biblia. De a csodák megszűntek akkor, amikor Jézus apostolai meghaltak. Tehát napjainkban ilyen módon biztos, hogy nem kommunikál velünk Isten.

Az álmunkban az jelenik meg, ami a tudatalattinkban van. Lehet hogy láttál korábban filmet hasonló témában, foglalkoztatott mostanában Isten, a vallás, emlékek egymásra tevődtek, és kialakult az álmod.:)

Ezzel kapcsolatban van egy nagyon jó cikk:

[link]

2014. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!