Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem sorozato (ka)...

Tudnátok nekem sorozato (ka) t ajánlani az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

Amiket szeretek/kedvelek: Buffy, Isteni sugallat, Gilmore Girls (leginkább az első négy évad, azután annyira már nem), Odaát (itt is csak az első öt évad), My Mad Fat Diary, Downton Abbey (bár a negyedik évad elég lagymatag szerintem), The Fades. Illetve most nézem a Freaks and Geeks-et, és nagyon tetszik. :)


Nem szeretem, ha egy sorozatban főbb téma az önpusztítás (Skins), rongyrázás (Gossip Girl), vagy túl giccses és nyálas (Once Upon a Time).


Szóval ezek alapján milyen sorozatokat tudnátok ajánlani? Lehet misztikus, de komoly témájú is, viszont preferálom, ha tud vicces is lenni.


Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2013. dec. 10. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Breaking Bad
2013. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A legtöbb sorozat amit írtál ez a csatorna vetítette, szerintem nézz itt körül. A Breaking Bad meg tényleg k...a jó, de nem hiszem hogy azt keresed...

2013. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönömm.

Azért utánanézek a Breaking Badnek is, hátha. :)

2013. dec. 10. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Hmm, The Walking Dead, Breaking Bad, Dexter, Doctor Who, Sherlock.
2013. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szintén Breaking Bad (hátha meggyőzünk :) Szerintem a legjobb sorozat, bár biztos, hogy nem ezt keresed.


Egyébként: Sleepy Hollow, és talán még a Revolution. Egész jó kis sorozatok, az első misztikus is, és vicces is időnként. A második meg érdekes és izgi.

2013. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz, megpróbálkozom ezekkel. :)
2013. dec. 10. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Shameless, én az amerikai verziót nézem, szerintem nagyon jó, elég drámai, de egyben humoros is.
2013. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha szerinted a Skins, az önpusztításról szól, akkor nem értetted meg a sorozatot:)

amúgy Walking Dead mindenképp,de ezt már írták, illetve én ajánlom a Awkward /Kínos című sorozatot :) Nagyon ironikus, jókat tudsz rajta nevetni, és meg is lep:)

2014. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na, ne kelljen már teljes egészében körülírni egyetlen egy mondatrészt, csak hogy ne kössön senki a másikba.

Nem, a Skins nem csak az önpusztításról szól. Az egyik főbb témája mégis az, szerintem, hogy hogyan csesszük szét magunkat. No persze ez is karakterfüggő. Én szeretem a Skinst, leginkább az első generációt, meg a másodikból JJ-t nagyon. De ha megnézed, a második generációban Effy önpusztítása volt a középpontban, a harmadikban meg görcs-Franky. (Nem kedvelem az ilyen lányokat.)

Ennyi erővel a GG sem pusztán a rongyrázásról szól, szerettem is egy ideig, egyszerűen csak az egyik legfőbb tulajdonsága. No.

Amúgy köszi neked is, az Awkwarddal már szemeztem. :) Vicces mód a Vámpírnaplókba kezdtem bele, pedig nagyon idegenkedtem tőle. :D De amúgy jó.

2014. jan. 6. 23:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Misfits?
2014. ápr. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!