Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottatok már arról a...

Hallottatok már arról a feltevésről, hogy a világunk nem valós, hanem egy magasabb síkon létező entitás által alkotott szimuláció?

Figyelt kérdés

Mi a vélemenyetek eről? Összeegyeztethető ez az isteni teremtés elméletével? a szentek jézus, budha, és a többi hozzájuk hasonló lehetnek esetleg a szimzlációt felügyelő entitás, a mi világunkra kivetített avatarja?

Mit gondoltok erről?


A szkeptikusoknak szeretném mondani, hogy ln sem vagyok ezós. Csak agymenésem van.



2014. dec. 28. 15:26
1 2
 1/15 Legoman ***** válasza:

Hallottam már róla.

De szerintem ez nem így van.

Nincs benne semmi logika. Miért hoznának létre egy másik világot?

2014. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Miért? Mi mit csinálunk?

-Időjárási szimulációk.

-Kartográfiai szimulációk.

-3dimenziós játékok.

Megtesszük, mert meg tudjuk. Miért ne tenné ezt egy magas rendű inteligencia is?

2014. dec. 28. 15:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Megnézted a mátrixot? :D
2014. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Tegyük fel igaz, ott vagy ahol a part szakad, kilépni gondolom nem tudsz, ha mégis kint mivel jobb? Csak egy másik világ más sz.rásgai várnak.
2014. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Legoman ***** válasza:
A mi világunkat próbáljuk meg alakítani tetszésünk szerint. Mert nem tudjuk elfogadni úgy, ahogy van.
2014. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet elméleteket gyártani, de alá is kellene őket támasztani valamivel.
2014. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Legoman ***** válasza:
Szerintem csak jobban szemügyre kell venned a világot, és már alá van támasztva. :D
2014. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te is sokat játszottál a Saints Row-al mi?
2014. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A szimulációs elmélet a scifiben régi ötlet,
2014. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ozmium42 ***** válasza:
Ha semmilyen módon nem lehet megkülönböztetni a szimulációt a valóságtól, akkor semmilyen módon nem lehet megkülönböztetni a szimulációt a valóságtól. Ennyi a gondolat magva. Érdekes, és tudományos-fantasztikumot gazdagon inspiráló gondolat, de amúgy felesleges foglalkozni vele, pont azért, mert ha kívülről ki nem rángat valaki, mint Neo-t, akkor belülről soha nem tudod meg az igazságot.
2014. dec. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!