Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Chemtrail jelnség mögött mi...

A Chemtrail jelnség mögött mi állhat valójában?

Figyelt kérdés

Sok elmélet szerint valami vegyszert szórnak az égből, ami kinézetre a repülőgépek kondenzcsíkjaihoz hasonlít, de ha alaposabban megfigyeljük, akkor látható, hogy másabbak és sokáig fent maradnak.


videó: https://www.youtube.com/watch?v=DY4cafX9-ko



2014. dec. 30. 23:59
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
77%
A chemtrail jelenség mögött hiányos fizika és kémia-tudás áll.
2014. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
Szerintem a gyurcsány hiábaja ez is meg az elmúlt nyóc évé :D
2014. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Szerintem a népességet akarják csökkenteni vele. Pl. lehet olyan hatása is, hogy jóval kevesebb szaporodni képes ember születik... Könnyen lehet hogy a genetikánkat módosítják ezzel a vegyszerrel. De ez csak az én véleményem.
2014. dec. 31. 20:25
 14/40 anonim válasza:
86%
Hát remélem is, hogy ezek a chemtrail hívő barmok nem lesznek képesek szaporodni :D
2014. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, mennyi kemtard. Komolyan, melyik félkegyelmű találja ki ezeket a baromságokat?
2015. jan. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Mellékesen elég sok tudós is hisz benne, őket is hülyének lehet nézni nyugodtan. De titeket szkeptikusokat úgyse győzne meg semmi. Egyébként mi abban olyan hihetetlen nektek, hogy valamilyen anyagot szórnak az égből repülőkről? Persze azt mi hívők sem akarjuk bemagyarázni, hogy az valami halálos méreg amitől kipusztul az emberiség, de mivel teljesen titokban és álcázva művelik, így túl jó szándékú dologra se lehet gondolni, de kitudja... Lehet a légkört akarják vele hűteni valahogyan - ja, és ez is tudósok elmélete, nem az enyém...:)
2015. jan. 2. 05:26
 17/40 A kérdező kommentje:

Egyébként itt nem is maga a chemtrail jelenség létezése a kérdés, mert az gyakorlatilag már bizonyított tény a több ezer róla készült fotót már vehetjük bizonyítéknak is. Inkább az a nagy kérdés, hogy mi az anyag maga és, hogy mi a céljuk vele.


Erről tudtommal egyik kormány se adott még semmilyen magyarázatot, mivel magát a jelenséget is tagadják. Ez nektek szkeptikusoknak nem furcsa kicsit sem? Ha teljesen ártalmatlan, hétköznapi dologról van szó, akkor miért tagadják még a létezését is?

2015. jan. 2. 05:36
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Na persze, a szokásos "sok tudós" halandzsa. Név szerint sorold a tudósokat akik "hisznek" benne.


Milyen bizonyíték, te nagyon hülye? Az nem bizonyíték, hogy fotózol egy közönséges kondenzcsíkot és megpróbálod bemesélni, hogy az valami más. A kormányok meg miért ne tagadnák, ha egyszer nem létezik?

2015. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
0%
Időjárást befolyásolnak egyébként vele.
2015. jan. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

"Az nem bizonyíték, hogy fotózol egy közönséges kondenzcsíkot és megpróbálod bemesélni, hogy az valami más."


Nem én akarom bemesélni, hogy más. Amúgy nagyon is jól látható a különbség a normál kondenzcsík és a chemtrail-ek között, csak jobban meg kéne figyelni kicsit a fotókat. Egyébként én már láttam chemtrailt élőben is többször is és hidd el nagyon máshogy néz ki mint egy síma kondenzcsík...

2015. jan. 6. 03:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!