Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az __ÖSSZEFÜGGÉS__ a...

Mi az __ÖSSZEFÜGGÉS__ a chemtrail és a HAARP program között? [mi a hasonlóság köztük? Mi a különbség köztük? ]

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Az, hogy mindkettő kitaláció.


Na ide azokkal a piros kezekkel. :D

2014. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Én zöldet adtam...


Kérdező, ha lenne egy csöpp kis eszed, te is tudnád, hogy kitaláció.

2014. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Az összeesküvés elméletekben hívők, azt mondják, hogy a chemtrail a repülőgépekből kiáramló mérges gáz, vagy vegyi anyag, amit akkor látunk csíkokban ha az égre nézünk, ezzel akarják az embereket mérgezni.


A HAARP pedig egy olyan létesítmény, amit az időjárás befolyásolására használnak, és mesterségesen csinálnak földrengéseket, viharokat, hóesést, sőt még mind controlt is, mert ezzel is az embereket akarják butítani pusztítani.


Mert szerintük a háttérhatalomnak az a célja, hogy mindenkit kiirtson a földön. Ez az összefüggés.

Az illuminati, szabadkőművesek, háttérhatalom stb

témában találsz róla infót.


Én személy szerint érintőlegesen olvastam a témáról, mert körülöttem mindenki ezt szajkózta, az én véleményem az, hogy semmi értelme ezen gondolkozni, úgy sem tudnánk ellene tenni semmit még ha így is lenne.

2014. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

az összeesküvős oldalak szerint nagyok minden lehet a két dolog között.

de ha a másik oldalt is meghallgatjuk, mert így tisztességes döntés hozni, akkor a tudósok azt mondják, hogy kitaláció az a sok minden amit pl a HAARP hoz fűznek, az eredeti kiindulási működési elve után!(ionszféra vizsgálat)

2014. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Gonzo, látnod kéne az első kettő válaszadót . Had másoljam ki korábbi válaszod (ami 100%-ot kapott) :

"Azt eddig is tudtuk, hogy a HAARP nem fikció, tudtuk, hogy létezik."

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__5683..

Ugye megmondtam, hogy az embereknek egyáltalán nem egyértelmű a HAARP létezése és a legtöbben még mindig fikciónak tartják, még úgyis hogy már régóta kész tény a program létezése . Na erre értettem hogy igazam van :-)

2014. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5: Kedves Annácska!


Szerintem, te arra értetted, hogy igazad van, hogy a köztisztviselő "beismerte", hogy időjárásmódosításra használják a HAARP program alaszkai létesítményét, az IRI-t.


Nem arra használják, tehát nincs igazad. Nem is nyertél éppen ezért :) Felesleges volt a "győzelmi mámorod" :)

2014. máj. 23. 23:14
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Hármas jól leírta.

Na nem mintha nem lenne értelmesebb ivóvizet mérgezni, ha tényleg kiakarnának minket irtani, mert az kevésbé feltűnőbb. Amúgy vicces, mert valamelyik összeesküvés elméletnek ellent mond ez az egész kiírtásosdni, mert ha nagy rész meghalna az emberiség, akkor kikkel tartsák fent fent magukat? Nem lennének munkások, nem lennének vásárlók, nem menne senki bankba pénzt ki-be tenni. Logikai fail.


Egyébként ezt nézzétek meg, én szétröhögtem az agyam:

[link]

:DD


George Adamski

2014. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Akkor nyomorékok vagytok, hogy ilyeneket elhisztek... :D Szégyen.
2014. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
A HAARP központtal az ionoszférát kutatják valahol Alaszkában, noha mostanában vonták meg a támogatást a projecthez. Időjárás módosító fegyverekkel elméletileg kísérleteztek (pl. esőt csinálni, vagy szárazságot, de persze nem földrengést vagy a hőmérsékletet variálni), de az eredményekről senki se tud, mivel az ilyesmi szigorúan classified. A chemtrail meg egy nagy marhaság, már csak azért is, mivel a 10 kilométer magasban kiszórt méreg a szél miatt össze-vissza fog terjedni, akár az országhatárokat átlépve, nem lehet leszűkíteni egy célterületre. Ha pedig nem tudják szabályozni, hogy hova juttatják, akkor az bizony egy szar fegyver. Nem is beszélve arról, hogyha valahova mérgeket juttatnak, akkor azt felismernék millió meg egy helyen, a mezőgazdászok, a környezetmérnökök, az ilyen-olyan kutatóintézetek, mindnek feltűnne, hogy X területen Z anyag koncentrációja az elméletileg lehetséges mennyiség ezerszerese. Aztán a chemtraillel kijuttatott anyagokból következő betegségek is feltűnőek lennének, pláne, ha A kontinens felett permeteznek, B felett nem, hogy ugye kivédjék a saját országukban az össze-vissza terjengő méreg problémáját. Nem is beszélve arról, hogy egy ilyen összeesküvés ezer meg ezer ponton elvérezne, mert kellenének hozzá pilóták, technikusok, vegyészeti szakemberek, orvosok, környezetmérnökök, logisztikai szakemberek, (nem lenne egyszerű szállítani ennyi mérget úgy, hogy senkinek ne tűnjön fel) és valahol valaki tuti borítaná a bilit.
2014. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9# Teljesen egyetértek !
2014. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!