Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelnt (het) az alábbi...

Mit jelnt (het) az alábbi szimbólum?

Figyelt kérdés
3 nap háromszög alakban, előttük egy fekete, tetejére állított háromszög. A 3napnak van arca (úgy mintha ilyen régi freskóból vagy kódexből lenne) mosolyognak, vagy ilyen mosolyszerű ábrazatuk van. (Ha a 3 napot háromszögnek veszük, akkor a fekete háromszöggel egy hatágú csillag jön ki).

2015. jan. 3. 17:12
1 2
 11/14 DarkLantern ***** válasza:
100%
a 6 ágú csillag a zsidó dávid csillag. a szívcsakrád meg pláne fáj ha átdöföd képzeletben egy karddal.
2015. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Missi_Key ***** válasza:
Miért nem goolezod meg, vagy meditálsz rajta...
2015. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Googleon órákig keresgéltem, három naphoz hasonlót találtam, de általában ott mindegyik különbözűszínű volt. Nekem viszont mindegyik sárga. A többi találta meg valami természeti jelenség volt (valami optikai illúzió).
2015. jan. 31. 22:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pihenj le és aludj egyet vagy gondold àt az életed. Etesd meg a macskàt, menj el sétàlni, süt a nap, megy egyél egy hàromszög alakú sütit és ennyi. A meditàciot nem gyilkolàsra talàltàk ki, ezt ne feledd.
2015. márc. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!