Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mégis hogy lehetséges?...

Ez mégis hogy lehetséges? (lennt. )

Figyelt kérdés

Előzö hét csütörtökön eltünt otthon a kedvenc parfümöm. Mindenhol megnéztem de sehol sem volt. Ezen a héten hétfőn elkezdett nagyon hiányozni. Megint felforgattam tényleg mindent de nem volt sehol még a "kozmetikumos" dobozomban sem volt ahol az arckrémeimet tárolom. Senkinek nem szoltam arrol, hogy nincs meg. Szerdán elkezdtem este azon gondolkozni, hogy milyen jó lenne ha újra meglenne. Most meg be akartam kenni az arcomat vettem elő a dobozomat, kinyitom na és mi volt ott? -ott volt a parfümöm. :O Ez hogy lehet ma reggel nem volt ott (ami 1000% biztos mert "rendet" raktam benne) este meg hírtelen ott van... Van valami szellem a lakásban vagy hogy?

Normális válaszokat köszönöm!


2015. jan. 8. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez aztán a kedvenc parfüm! Elveszik csütörtökön, és rá 4 napra úgy gondolom hogy hát mégis csak meg kéne keresni.. Szerintem az akkor is ott volt mikor nézted, csak mivel nagy kedvenced ezért nem vetted észre! Istenem, mondtam hogy ne menj Mordor kapuin túl...
2015. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen...:)
2015. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szellemek szórakoznak ezzel, ne hallgass az előzőre. Mindenkivel előfordult, hogy biztosra vette nem volt ott a tárgy ahol kereste, aztán előkerült ott, vagy esetleg egy olyan ponton a lakásba ahova biztos nem tetted volna. Gyújts meg minden helyiségben egy szentelt gyertyát valószínű elzavarja, remélhetőleg végleg.
2015. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a kedvenc parfümöd?:)


(mindenki tudja, hogy ezért írtad ki...)

2015. jan. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat..:"DDDD

Amúgy az Avonntól az "Only Image" :)))

2015. jan. 9. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!