Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Reikisek ti az úgynevezett...

Reikisek ti az úgynevezett Reiki "pajzsot" hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Olvastam az erő szimbit is de a mester szimbit is tanácsolják.
2015. jan. 14. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy. A különféle módszerek, az energetikaiaktól a medi technikákig mind ugyanarra épül:

a képzelet erejére, plusz a természeti világ ön-kiegyensúlyozó mechanizmusára, tehát működik bármitől, ha erre irányul figyelmed.


Viszont előszeretettel kihagyják a "bulvár" megközelítések, hogy ÖSSZEADÓDNAK az energiák, energiamozgások a világban, tehát pl mások ellentétes szándéka, tette befolyásolHATJA a tiedét. Általában befolyásolja is, de hát az élet egyben önvédelemről is szól, az meg függ a kitartástól, iránytól, minőségtől, tehát h mennyire eltökélt vagy, mennyire találod meg az arany középutat stb.


A kérdésedre a lényeg tehát: törekedj védelemre, de teljesen mindegy, mi módon, hiszen finom energiákról van szó, nem sűrű, fizikális dolgokról. Utóbbi esetben már attól függ...

2015. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van rá szimbi azt kell tölteni
2015. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Melyiket?
2015. jan. 19. 08:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen technika a reikiben. Ezt reiki mester/tanárként mondom.
2015. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


értelmezés kérdése


a mesterszimbólum létre tud hozni ilyesmit de csodákat nem kell tőle várni. Azaz csak bizonyos hatásokkal szemben működik pajzsként.

2015. febr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4 és 5 ös válaszoló értem. olvasgattam néhány témát ezzel kapcsolatban ott említenek néhány variációt ilyenre de szerinetm is csak inkább pluszként,hogy őket választja az illető.
2015. febr. 16. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!