Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért állna a háttérhatalom...

Miért állna a háttérhatalom érdekében az enyhe tél?

Figyelt kérdés
Az összeesküvés elméletek hívei szerint a HAARP-al befolyásolják az időjárást... No igen, de ennek mi értelme, miért akarhatnak enyhe telet, ha ez igaz?

2015. jan. 16. 22:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Előrebocsátom, nem hiszek ebben, vagy nem tudom, hogy hiszek-e, de azt olvastam, hogy ez úgy működik, hogy időjárás-befolyásolással olyan eseményláncolatot indítanak el, ami végül kicsúcsosodik valamiben, pl olyan tragédiában, mint a 2004-es cunamit okozta. Ilyet okozni pedig gazdasági érdekből szeretnének.
2015. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
"okozta" nélkül, sorry
2015. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Egy őrült reptoid kapitány megrendelésére csinálták.
2015. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem csak enyhe, hanem csapadék mentes is. A hideg elpusztítja a kártevőket, a hótakaró megvédi a vetést. Ezek "csak pici foszlányok" az összképpben. Az egyébként is szétvert mezőgazdaságunk, teljesen tönkremegy, a magyarok földönfutóbbak lesznek, mint eddig, pedig máris azok...
2015. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy a 4-es mondja, pontosan, hó nem volt egy szál se, a madarak pedig csicseregnek, rügyeznek a gyümölcsfák, aztán szépen elfagynak. Érdekes, régebben miért nem történt ilyen?
2015. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
jól megvagytok borulva. már bocs, de miért pont magyar országgal akarnak kicseszni? amúgy nem vagyok idős, sőt, de voltak furcsa telek/nyarak régen is.
2015. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

En is olvastam ilyesmit, és el is hiszem.

Régen más volt az idõjárás, igazi évszakok voltak.

2015. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Mert a világ szellemi megújulása Magyarországról fog elindulni, ezt pedig nem szeretnék az igazi hatalmak.
2015. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%

1345 évenként van


ennyi

2015. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

Enyhe tél? Esetleg Magyarországon. Krétán esett a hó, az É-amerikaiak is szívnak.

A Kárpátokban most enyhe volt eddig, de még ez sem teljesen igaz, mert voltak fagyos hetek.

Azt mondanám inkább, hogy változékony az időjárás.

A HAARP nem tudom tényleg azt csinálta-e amit mondtak róla, és az aurora jelenséget vizsgálta, vagy kommunikációs eszköz volt a tengeralattjárókkal való kapcsolattartáshoz (ez egy rendes tudományos magazinban volt régen), vagy befolyásoló eszköz (agyat, időjárást, mókusokat). De már leállították, kikapcsolták nemrég.

Autósként én nem bánom, hogy nem esik sok hó és nincs ónos eső, bár így is sóznak, csak most már az esőre is. (ez is megérne egy konteót, a sómaffia)

A véleményem az, hogy a keményebb tél még csak most fog jönni.

2015. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!