Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért kezdek enyhe nyomást...

Miért kezdek enyhe nyomást érezni a homlokomon, ha a homlocsakrámra gondolok?

Figyelt kérdés
Rágondolok,a homlokcsakra színére,az örvényre stb és ha nem is bizsergést,de valami "mozgolódást" érzek pár másodperc után.Mi ez?
2011. okt. 19. 22:29
 1/4 x) ***** válasza:
Én akkor is ezt érzem ha a kisujjamra gondolok... szerintem ez bármelyik testrészednél így van, viszont magyarázatot nem tudok rá adni.
2011. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is szokott lenni, és csakis a homlokomnál.

Régebben rájöttem hogyan lehet ezt a fura nyomó érzést erősíteni és mozgatni koncentrációval. El tudtam mozgatni a halántékomhoz például. De nem tudom mi lehet, valószínűleg a figyelem hatására keletkező csí.

2011. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mi volt a gyakorlat és mi lett az eredmény :) ?
2011. okt. 20. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Csupán arra a pontra koncentráltam, és felidéztem az érzetet, ami létrehozta a hatást. Aztán a figyelmemet lassan elkezdtem a ponttól balra vagy jobbra irányitani. De tényleg nagyon lassan. És a nyomás meg követte, és vándorolt.
2011. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!