Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » SOS. Lehet h papám szelleme,...

SOS. Lehet h papám szelleme, , kísért'' a házban?

Figyelt kérdés

Mióta papám meghalt azóta furcsa dolgok történtek itthon. Pl. leesett a vonalzó az asztal közepéről, bekapcsolt magától a TV-m és az M1-re kapcsolt magától (papám mindig azt nézte), stb. Ma reggel pedig arra keltem, hogy az a kicsi szuvenír lovacska amit egyszer kaptam az ágyamon/rajtam volt. És az a kicsi lovacska még 4 éve eltört (letört a lába) és papám többször megpróbálta megragasztani de sosem sikerült. És utána el is tűnt így soha többé nem láttam. Ma reggel pedig itt volt rajtam, ráadásul még az ujjlenyomata is rajta volt, és ugyanúgy volt ahogy még odaadtam neki nem volt meg a lába.

Lehet hogy papám szelleme az?


2015. jan. 22. 19:55
 1/2 Legoman ***** válasza:
67%

Igen. Papád szelleme van nagy eséllyel nálad. :)


Történt már hasonló az én családomban is, egyik szilveszterkor. Dédmamámnál voltunk, a távirányító messze volt mindenkitől, a tv be volt kapcsolva, de senki nem nézte, mert beszélgettünk, azután egyszer csak átkapcsol a tv egy másik csatornára, pontosabban az M1-re. Azon ment egy műsor, amit azt hiszem dédnagyapám nézett mindig. :) Bár ez nem most volt már.


Emlékeztetni akar téged valamire. Vagy, csak egyszerűen meglátogatott téged. :)

De egyébként félsz tőle? Mert, ha nem, akkor minden rendben, mert a papád védelmezni is jöhetett hozzád, és azért tette az ágyadra a lovat, hogy ne ijedj meg, mert csak ő az. De ezt igazából te tudod. :) Te érzed őt. :)

2015. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!!
2015. jan. 22. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!