Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy a halott tengeri...

Lehet, hogy a halott tengeri malacom szelleme kísért?

Figyelt kérdés
Sokszor szoktam vele álmodni, szerettem mondjuk, de végelgyengülésben halt meg. De nem csak vele álmodom hanem volt már olyan mintha a konyhában ott lebegett volna mellettünk, úgy éreztem, de nem mertem megkérdezni a feleségem, mert lehet hülyének nézett volna. Aztán éjszaka is szoktam érezni a jelenlétét, mikor nem tudok aludni, meg amúgy is. Kísértene vajon, vagy csak megviselt a gyász túlságosan? Vagy kezdek skizoidos lenni?
2010. jún. 6. 11:06
1 2
 1/18 anonim válasza:
81%
Vazze,te egy férfi vagy?Azthittem max 13 éves...nem hinném hogy a malacod szelleme kisértene.
2010. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Amikor a konyhában ott lebeg mellettetek, azért vigyázzatok, hogy ne essen bele a forró levesesfazékba :)
2010. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Óóóóh, igen, én vagyok az, a te kis tengerimalacod... most bosszúm kísért téged, mert kiéheztettél... és még van pofád végelgyengülésről beszélni.... miattad itt ragadtam két világ között...
2010. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Kamu kérdés
2010. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ő kísért... sőt éjszaka bemászott az orrodon kersztül az agyadba és szétrágta azt..

de most tényleg te komolyan kérdezted ezt??????:O

2010. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
52%

Mi a fenének válaszolnak itt az emberek,hogyha csak beszólogatni tudnak??Nem feltétlen kell hinni az ezoterikus dolgokban,de akkor nem is kell használni ezt a kategóriát!

Nehéz kérdés egyébként ez a halál utáni élet,mert amíg élsz,mondhat bárki bármit,igazából nem tapasztalod,mi is van minden után!De valaminek kell lenni,mert én a nagymamám,és az apukám halála után is éreztem a jelenlétüket!

Őszintén,lehet,hogy viccesnek tűnik,de egy kisállattal miért ne lehetne ugyanez a helyzet??Minden élőlénynek van lelke,egy tengerimalac is érezheti,hogy szerették,azért,mert ő kevésbé gondolkodó lény,mint az ember,miért ne kötődhetne hozzánk!

A macskákra is azt mondják,hogy hely,és nem gazdafüggő,meg,hogy egy lakásban ott alszik,ahol a negatív energia van..stb!!Az enyémek mindig ott alszanak,ahol épp én vagyok...úgy tűnik,én vagyok számukra a negatív erőforrás!! :)

Szóval nem tudom pontosan megmondani,engem még nem "kísértett" egyetlen egy állatkám szelleme sem,de lehetséges,hogy ott van még,mert nem tudjátok elengedni őt!Tudom,hogy szeretted nagyon,de bármennyire is fájdalmas,meg kell tenni!Én egyáltalán nem nézlek hülyének,akkor sem,ha valóban a kismalac szelleme kísért,vagy csak a hiánya miatt képzeled őt oda! :)

2010. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Azért kell "beszólongatni", mert ha nem kamu a kérdés, akkor jobb, ha valaki(k) figyelmezteti(k) a pasit, hogy nem a földön jár.
2010. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Állítólag az állatoknak nincs lelkük, csak az embereknek.

Mutatom:


1907-ben MacDougall kísérletekbe fogott. Egy kórházi ágyat átalakított úgy, hogy az mérlegként működjön, majd halálos betegeket figyelt meg, amint elhunytak. A mérleget igen érzékenyre állították, ezért az orvos tuberkulózisos betegekkel kísérletezett, akik végelgyengülésben haltak meg, és keveset mozogtak utolsó óráikban.


Hat ember vizsgálata után MacDougall 15 kutyával is megismételte a kísérletet, ugyanis vallásos meggyőződése szerint az ebek nem rendelkeztek lélekkel.


A vizsgálatok elvégzése után kijelentette, hogy az emberek 21 grammot veszítettek testsúlyukból haláluk pillanatában, míg a kutyák semennyit, s ezért szerinte minden kétséget kizáróan a lélek súlya lehet.

2010. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
59%
Üzenem MacDougallnak hogy arra nem gondolt hogy az ember tüdőkapacitása jóval nagyobb,ergo több levegő elfér benne,és az távozik a halál után?
2010. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
:O
2010. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!