Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi vagyok én? Hová tartozom?

Mi vagyok én? Hová tartozom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár éve vettem magamon észre,hogy egyre inkább kezdek "allergiás" lenni azokra az emberekre akik bele kötnek másokba vagy éppenséggel az illető háta mögött figurázza ki az illetőt.


Az üres fenyegetéseket sem szeretem mint például:"Leverlek kint a szart!" és a többi.Nem tartom magam egy agresszív embernek

,de mostanában előfordult velem,hogyha nekem valaki ilyet mond vagy a semmiért,számára poénból meg veregeti az arcomat,majd ha én azt nem tűröm akkor kiakadnak,hogy hogy merészelem őt arra kérni,hogy ezt ne tegye.


Szerintem elfojtott düh van a dologban,viszont bennem van az,hogy én nem lehetek senkire sem dühös,nem üthetek meg soha senkit,még csak nem is szólalhatok fel semmi ellen,mert nekem mindig tűrnöm kell és hagynom. És ez az amiből elegem van.


Azt még illik tudni,hogy barátaim már nemigen vannak ugyanis a nézeteimmel nem értenek egyet,és édesanyámon valamint édesapámon kívül másokkal nem tudok hasonló dolgokról beszélni,vagy kiönteni az érzéseim.


Szóval lényegében,mi is az ami én vagyok? Min kellene esetleg változtatnom?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. jan. 27. 10:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést kérek! Telefonról vagyok éd nehézkesebb a javítás,a szöveg átlátása!
2015. jan. 27. 10:22
 2/12 anonim ***** válasza:

1. Ennek mi köze az ezotériához? És mi az, hogy mi vagy te, hova tartozol?


2. Miért ne szólalhatnál fel, miért ne lehetnél dühös? Légy egy kicsit önérvényesítőbb, mert passzív agresszív maradsz, ami hosszú távon nagyon nem egészséges. Engedj meg magadnak több érzelmet, de erőszakra azért ne ragadtasd magad, az nem szükséges.

2015. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Spilerke ***** válasza:
Ez nem tartozik az ezotéria kategóriában. Az nem jó, hogy magadba folytod az érzelmeket, mert a haragod a végén felemészt téged.
2015. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne folytsd el. Valahogy ki kell adnod magadból. Én is sokág elfolytottam. Alapjában véve egy nagyon nyugodt ember vagyok de ha valami oylan történik mint amit leírtál akkor én képes vagyok bekattanni és ha kell mondjuk valakit kiráncigálok a kocsiból és agyonverem. Nem érdekelnek a következmények. Folyamtaosan próbálok ez ellen tenni és kiadni a dühömet, hogy ne essen senkinek bántódása. Eddig a sportal mindig sikerült kiadnom a feszültséget.
2015. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valóban nem ebbe a kategóriába tartozik, de a leírtak alapján neked "nincs egód". Fú, hogy ez mekkora marhaságnak hangzik mi? Mondjuk nem egészen igaz, mert van csak nem elég fejlett. Egy darabig bekéne magadnak magyaráznod, hogy te vagy az istencsászár, csak aztán nehogy átess a ló túloldalára. Az emberek általában nem tűrik meg maguk közelében a nullaönértékeléssel rendelkező személyiségeket. Már pedig amiket leírtál az alapján te egy nulla vagy és ideje lenne magadhoz térni kissé. Kezdjél magaddal valamit ember!
2015. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de téged állandóan vernek és fenyegetnek?

Most komolyan azt hiszed, hogy veled van a baj, ha nem engeded?

2015. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Javasolnám az aikodo-t. Nem csak a harcművészeti részét, hanem a filozófiait is. Utóbbi az, ami érzelmileg ad stabilitást, míg a harci technikái anélkül hatástalanítják az agressziót, hogy az agresszorban kárt tennél velük.
2015. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A kategóriából megmondom őszintén én sem ide tettem volna,viszont az önismeret nem tudom melyikhez tartozik.


Nem,nem vernek,mert ha megütnek akkor én vissza ütök. Csak ha én vissza ütök akkor az már baj. Az már mások számára nem elfogadott,ha én kapok de nem adhatok áll fenn.

2015. jan. 27. 13:58
 9/12 A kérdező kommentje:

Én is az "ego hiányra" gondoltam,de akárhányszor próbálok kibontakozni,mindig megkapom,hogy vegyek vissza. Pedig nem csinálok eget rengető dolgokat. Például elveszik egy srác táskáját a folyosón én meg oda megyek és megkérem őket,hogy adják neki vissza. Szépen kérem,nem erőszakkal,majd ha ütnek,akkor én is. De ilyenkor is próbálok ügyelni arra,hogy ne sérüljön meg senki. És még is én vagyok kiközösítve,és engem kerülnek.


Lassan ott tartok,hogy én tényleg nem érezhetek semmit.

2015. jan. 27. 14:05
 10/12 A kérdező kommentje:
A hová tartozom a társadalmi rétegekre vonatkozik. A mi vagyok én pedig az egyfajta "kellemes érzés mentesség" felé irányult.
2015. jan. 27. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!