Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek az effajta gyógyítá...

Ti hisztek az effajta gyógyításban?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mi a neve, de komoly betegségeket gyógyít, pl rossz indulatú daganat, epilepszia stb... Nem orvos, (bár hallottam olyat is aki az volt de már nem praktizál) hanem ilyen nem is tudom mi.. :D Tényleg nem tudom mi a neve annak amit csinál, és hogy mi ő tulajdonképpen, de ilyen természet feletti erőkkel gyógyítja az embert.. Leginkább valami sámánhoz, boszorkányhoz tudnám hasonlítani..


Kíváncsi lennék ki milyen tapasztalatokkal van erről?



2015. febr. 1. 17:36
1 2
 11/15 bollocks ***** válasza:
Ha meg nem is gyógyítja, de könnyíthet a pénztárcáján.
2015. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sokan gyógyítanak ingyen. Aki pénzt kér egy haldoklótól, az már eleve hitelét vesztette.
2015. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ingyen csinálja az illető. Belgyógyász hivatalosan, de nem a szakmában dolgozik. Kiment azt hiszem kínába szerzetesnek, és azóta ezzel foglalkozik.
2015. febr. 3. 08:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor mit veszíthettek? Menjetek el hozzá. Pénzt nem kér érte. Nekem is van ilyen ismerősöm aki max elfogadja, hogyha viszel neki valamit.
2015. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2016. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!