Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, fiuk! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, fiuk! Mit gondoltok az effajta eletrol? Helyemben mit tennetek? (L e n t! )

Figyelt kérdés

A tortenet teljesen komoly. Az oszinte velemenyetekre vagyok kivancsi. Ajanlatot kaptam a minap egy indiai uzletembertol. 30-as, kicsit koverkes, de alapvetoen egy sarmosnak mondhato barna borurol van szo, aki egy angolul beszelo magyar holgyet keres. Nos...nem hazassagra. Angol es magyar telefonszamot is adott, folyamatosan utazik. Mo.-n van egy kisebb kozpontja, tehat ide minden honapban ellatogat. Konferenciakra megy, 5 csillagos etterembe etkezik, luxus szallodakban alszik. Taxival jar, de van 2 autoja is. Magyarorszagi idokre kellenek neki, 3-6 nap egy honapban 3 000 dolcsiert, ami atvaltva korulbelul 600 000 Ft-nak felel meg... Megbizhatonak tunik, kezpenzben is tud adni. Apolt vagyok, kisportolt alaku, C85 cicis szoke, s anyanyelvi szinten beszelek angolul, de semmilyen munkatapasztalatom nincsen, gimnaziumot fejeztem be, a penz nagyon kene. Azt mondja, ha hivatalositani szeretnek az ugyon, lehetek a "szemelyi asszisztense" (de nem kell semmi munkat csinalnom, csak a baratnojenek kell lennem), ha vilagot akarok latni, vele utazni, akkor abban is benne van, a repulot o fizeti. (Sosem repultem meg, kulfoldon is csak nyaralni voltam egyszer-ketszer.)

Most egy masik srac is van, aki udvarol. O Olaszorszagban dolgozik, csak szeptemberben fogunk talalkozni, de meg kell mondjam, mostanaban iszonyat sokat veszekedtunk..... Talan ki is szerettem belole... A terv az lenne, hogy ha jon a pasim, akkor megprobaljuk a kozos idot egyutt eltolteni kellemesen. Ha nem sikerul (varhatoan igy lesz..), akkor szakitok vele. Oktoberben pedig valaszolok az uzletembernek. Nehany honapig vagy egy evig vele leszek, aztan az osszegyujtott penzzel egy sajat lakast berelnek, stb... En nem latom olyan rossznak a dolgot, szeretnek elmenyeket, tapasztalatokat szerezni, meg persze a penz. Viszont tartok tole, hogy beleszeretek es kozben 4 masik "lanya" is van... Lanyok, ti elvallalnatok?



2014. jún. 16. 12:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%

"cicis szoke"


Már a harmadik mondatnál leesett.

2014. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Nem vállalnám el.
2014. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem vállald el, ne hagyj ki egy ilyen lehetőséget, mert nagy valószínűséggel nem lesz másik!
2014. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%

( eladod magad, evvel tisztában vagy?

képes leszel később ezen túllépni amikor már esetleg családot akarnál, hogy valaha így szereztél pénzt..? )

2014. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

Én azzal nem foglalkoznék, hogy ez elítélendő vagy nem. Ezt mindenkinek saját magával kell lerendeznie.

Viszont, ha ezt szeretnéd csinálni, akkor felesleges várni az olasz pasira, hogy kiderüljön, hogy úgy sem jó vele.

Szerintem, ha októberig vársz, akkor biztosan talál addig mást magának az indiai. Ő nem fog rád várni, és biztos vagyok benne, hogy lesz sok lány, aki gyorsan kap majd az alkalmon és él a "lehetőséggel".

2014. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én erkölcsből nem vállalnám el....Na meg mifelénk az a szokás, hogy a szülők, ismerősök beszélgetnek egymással az élet nagy dolgairól és hogy kinek hogy alakul az élete. Egy pár éves külföldi utat nem tudom milyen sztorival lehetne kimagyarázni, de az igazság elég kiábrándító lenne számukra, az biztos..
2014. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
simán elmennék ha tudnák angolul
2014. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
7: tudnék :)
2014. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

4 másik nő mellett te leszel az ötödik akit kénye-kedve szerint használ?

Hmm.....micsoda karrier :)

Ha ennyi az önbecsülésed akkor hajrá, végül is sok nő képes pénzért mindent megtenni, én nem......

2014. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha nem kéne prostit játszani.....én biztos,lesz pénzem azt ámen:D
2014. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!