Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy reagálnátok a gyerekne...

Ti hogy reagálnátok a gyereknek effajta viselketdésére?

Figyelt kérdés
Sok helyen ovlastam már a történetet, hogy egy kisgyerek pl a kocsba karcolta: "szeretlek apa". Ti hogyan reagálnátok?
2014. jún. 14. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Elszámolnék 50 ig magamban....majd megölelném...és elmagyaráznám neki, hogy miért nem szabad máskor ugyanezt tennie... (amúgy gondolom, hogy mire eljut odáig, hogy ilyesmit csináljon, effektív mire tud írni, ilyen alapdolgot fog tudni, hogy az autó nem játék, vigyázunk rá, nem karcoljuk meg...)
2014. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel már nem lehet mit kezdeni. Próbálnék uralkodni az idegességemen. Elmondanám neki, hogy az üzenet nagyon szép, de sajnos most szomorúak is lettünk miatta, mert nagyon sok pénz az, hogy megcsinálják a kocsit. Ha ilyen szép üzeneteket akar hagyni akkor rajzolja le zsírkrétával papírra és tűzze az autóra vagy rajzolja az ujjával a poros üvegre... de úgy nem szabad, hogy kárt okozunk abban amire írjuk.
2014. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Ha tud írni, akkor már képes felfogni mi az a rongálás, ezért én meg belekarcolnám az ő bőrébe, hogy "én is szeretlek, fiam" és ha fáj neki, hát annál jobb, akkor megérti, miért csinált bődületes baromságot.
2014. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
elég szomorú, ha egy 6 évesnél nagyobb gyereknek csak ennyi esze van...
2014. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
3-as. Szóval neked egyenértékű a kocsira való karcolás azzal, ha felmetéled a gyereked bőrét? Gratulálok. Remélem sosem leszel szülő.
2014. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Na eddig minden válaszon elszontyolodtam. Igen, egy 6 évesnek tudnia kell, nem teszünk ilyesmivel tönkre dolgokat. Hármaska egyenesen botrányos. De fordítsuk meg, én is biztos kellene számoljak magamban, de ha már így esett, büszkén hordoznám az üzenetet. Nem csináltatnám meg a kocsit.
2014. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Hatos, aztán néznéd, ahogy rohad szét a karosszéria? :D


Az a történet egy kamu, kitalált bugyuta sztori, a Romana-újságokon szocializálódott nőcskék megríkatására.

Értelmes ember azonnal tudja, hogy kitalált történet.


Egyébként ha a gyerekem ilyet csinálna, magamba néznék, hogy nem tanítottam meg neki, nem rongálunk. Egyet a seggére csapnék (jöhet a lepontozás), de a szövegért kapna egy puszit.

2014. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus "fészbúkos" nyálas, hatásvadász kamu sztori.


Ha egy gyerek már tud írni, akkor nem lehet annyira hülye, hogy a kocsit összekarcolja!

2014. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Igen ez pont olyan történet mint a "csúnyácska barát a gyönyörű, de vak barátnőjének adta a szemét, aki azután, hogy meglátta szakított vele".


Egyébként elméleti kérdésnek sem túl érdekes, az átlag ember az agyát eldobná, ha az elvileg értelmes, általános iskolás korú kölyke ilyet követne el.

2014. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez tényleg a fészbúkos sztori, mikor az apuka megütötte valami szerszámmal hirtelen a fiát, aki ettől meghalt, és csak ezután vette észre az apa a szöveget, amit a gyerek belekarcolt az autóba...

Remélem, azért nem hiszed el az ilyesmit.

2014. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!