Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valaki eladja a lelkét az...

Ha valaki eladja a lelkét az ördögnek, akkor van visszaút?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom,hogy jó kategóriába írtam-e ki a kérdést,de nem 15 évesek "anyázását" szeretném látni,hanem olyan embertől várok normális választ aki ért az ilyen dolgokhoz!

Előre is köszönöm!



2015. febr. 4. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ja de a lélek az a pénz. Attól függ, hogy mit kapsz.

Mert ha képet vagy hangot, akkor sincs visszaút.

2015. febr. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Értek hozzá. Foglalkozz csak tovább is ezzel,biztos hogy a diliházba kerülsz.

Biztos: A világot Isten teremtette. Benne az embert is.Lelkét is Tőle kapta mikor orrába lehelte életnek leheletét.A teremtmény teremtőjéhez tartozik. Elszámolási kötelezettsége van.NEM adhatod el lelkedet az ördögnek,Isten ellenségének,mert azzal te is ellenségévé válsz..Őrizd EGÉSZ-ségedet amig msgvan. Jézus Krisztus drága vért fizetett az ember megváltásáért. Vedd komolyan!

2015. febr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 openyoureye ***** válasza:
- Én csak egyet kérdeznék: Miért nem szertnél veled egy szellemi szintűektől(15) tanácsot elfogadni? Mondjuk a kérdésed alapján inkább vagy 11...
2015. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Faustot. ;)
2015. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan személyt aki többedmagával sátánista szeánszokat tartottak. Nyíltan vállalta, hogy ő sátánista. Abban már nem vagyok biztos, hogy pont emiatt, de eléggé kisiklott az élete. A tanulmányait nem fejezte be, a munkát kerülte, alkoholista lett,miután örökségét elherdálta hajléktalanná vált...
2015. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne állj szóba az ördöggel,mert biztos,hogy az győz.
2015. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,sokatok válasza hasznos volt!
2015. febr. 7. 21:52
 18/20 anonim válasza:

Ilyen nincs, hogy eladod a lelkedet.

De Sátánnal és az ő csapatával lehet együtt dolgozni. Ha teszel értük, tesznek érted. Ha nem, akkor nem. Szerintem korrekt. Az elköteleződés meg ez esetben annyit jelent, hogy nem állhatsz egyszerre mindkét tábor pártján, ez gondolom nyilvánvaló. Amíg velünk vagy, a védelmünk alatt állsz. Ha pedig nem kívánsz többé Sátán oldalán állni, bármikor elmehetsz. Atyánk nem kényszerít rád semmit, tiszteli a szabad akaratot. (Megjegyzem: ezzel a hozzáállásával elég ritka kivételt képez az embernél hatalmasabb lények között.) Úgyhogy nincs mitől félned.

Ha további kérdésed van, szívesen válaszolok privátban.

2015. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
A lelkedet nem, de a testedet el tudod adni neki.
2015. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bhutánban a falra fel van festve amin egy fallosz épen elmegy..ezt jelenti hogy eladod a lelked az ördögnek. Sok film erre utal pl.: a bajkeverő és a ördögi út a boldogsághoz film is. Szörnyű unalmas és más életét élő élőhallottak! Nincs saját személyiségük. Erről beszélt Rudolf Steiner.
ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!