Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan adjam el a lelkem az...

Hogyan adjam el a lelkem az ördögnek egy barátnőért?

Figyelt kérdés

Sajnos sehogy sem jön össze semmi a lányoknál, ezért ehhez kell folyamodnom.

Tudom, hogy ez esetben halálom után a pokolba kell mennem, de nagyon magányos vagyok. És akkor már valami nagyon szépet és kedveset kérek tőle.


2011. máj. 10. 14:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
68%
Ne legyél ostoba, nehogy eladd a lelked. Ne félj, sikerülni fog. Egyszer mindenkire rátalál a szerelem. Nehogy bármely mód kapcsolatba lépj az ördöggel.
2011. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy kedves kérdező? Bocsánat hogy kérdésre kérdéssel válaszolok, de elég gyerekes kérdésnek tűnik. Ne lelked add el, hanem változtass magadon. Ha valami nem működik az nem azért van mert büntetnek az égiek, hanem azért mert nem vagy elég vonzó a lányok számára.

Itt a szülők felelőssége. A szexuális felvilágosítás nem csak abból kéne hogy álljon hogy a kuki meg a nuni mi és hogyan működik, hanem mi az ami egy lánynak imponál, és hogyan kell közeledni, ismerkedni, mi az a karizma, mitől lesz valaki vonzó, és mikre figyeljen! Kedves kérdező nagyon úgy tűnik, hogy a gyermekmesékben jobban hiszel, mint a saját szüleidnek? De még azt is rosszul értelmezed. A biblia szerint a sátán pont nem egy olyan lény aki kéréseket teljesít, ha valóban igazak ezek a legendák.


De miért nem a valós dolgokkal foglalkozol ha valósat szeretnél? Miért nem kérdezed meg azokat a lányokat, hogy kedves xy! Miért nem tudsz rám pasiként felnézni! És ekkor meg fogja mondani remélhetőleg, hogy figyelj szivem, ebben meg ebben nem tudok, mert szerintem (pl) olyan gyerekes vagy! Vagy igénytelenül öltözöl, gáz a stílusod stb.

Mert amíg ezeket nem tisztázod, addig nem fogsz tudni előre haladni.

Ha tudod hogy mi nem stimmel akkor már tudsz rajta változtatni.

Csak vannak haverjaid, barátaid, akik segítenének abban hogy változtass egy problémán.


Szerintem ez a járható út!

2011. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
55%
szerezz 666 válasz erre a kérdésre!
2011. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

Igaz én nem hiszek az ördögben, sem a pokolban, de tegyük fel, hogy el tudod adni.

Szerinted megérné pár év boldogság miatt az örökkévalóságig szenvedni?

2011. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
56%
Miért fordulnál hozzá, ha az Istenhez is imádkozhatsz? Azért pedig örök szenvedés sem vár. Nem veszítesz vele semmit, próbáld meg, ha már nem látsz fényt az ismerkedés sötét alagútjában.
2011. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%

Az ördög nem tud neked segíteni ebben. Imádkozz a szépséges Aphroditéhez, vagy Íziszhez, ajánld fel neki a szerelmedet, hogy önként adod magad annak aki őszintén vágyik rád, és segíteni fognak, hogy te is megkaphasd azt, akire őszintén vágyakozol.

Az ördög meg egy nem létező keresztény mitológiai alak. Ha szerelemre vágysz, ebből a kultúrkörből nem kaphatsz meg semmit.

2011. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

"Miért fordulnál hozzá, ha az Istenhez is imádkozhatsz? Azért pedig örök szenvedés sem vár. Nem veszítesz vele semmit, próbáld meg, ha már nem látsz fényt az ismerkedés sötét alagútjában."


Próbáltam, de nem jött össze. Ezért én inkább a sátánhoz fordulok.

2011. máj. 10. 15:30
 8/36 anonim ***** válasza:
91%
majd ha egyszer lesz bnőd rájössz hogy vannak sokkal rosszabb dolgok is az ördögnél, úgyhogy hajrá :-D
2011. máj. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
60%

Csakis adásvételi szerződés keretében és olvasd el a kisbetűs részeket is.


Előbb ki kell vásárolnod a lelkedet Istentől, mert eredendően az övé.

2011. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
23%
ezen besz.artam :D meg, hogy az 1. válaszoló mennyire komolyan is vette :D
2011. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!