Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan adhatnám el a lelkem...

Hogyan adhatnám el a lelkem az ördögnek?

Figyelt kérdés
Mit kaphatnék cserébe?

2014. nov. 7. 23:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha van olyan lelked ami cserealapot képez!!!!
2014. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1: ezt nem értem.
2014. nov. 7. 23:55
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Egyrészt az ördögök nem tudnak mit kezdeni egy lélekkel, másrészt a lelked nem a tulajdonod. Egy üléshuzat nem tudja eladni az autót.
2014. nov. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá ZH után, és mondd neki, hogy _bármit_ megteszel a jobb jegyért. Vagy főnökhöz. Csak legyen az a neve, hogy Ördög/Eördög/Ördögh/Eördögh
2014. nov. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ehhez megfelelő adásvételi szerződést kell kötnöd. A szükséges formanyomtatványokat a felelős szervtől szerezd be.
2014. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ad el 10000 ért hátha meg győzöd! De vidd majd le! Szereti az akciókat!
2014. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez egy bartell üzlet. Igaz, hogy elvileg ez is adóköteles, de bizonyos értékhatár alatt még az ördöggel is lehet alkudni!


Szóval te adod a lelkedet, ettől kezdve semmi jót és szépen nem cselekedhetsz, csak a "mások átverése, becsapása, stb." lehet a szakterületed. Ennek fejében vállalja, hogy halálod esetén nem a hideg "sárga-földbe" temetnek, hanem fincsi forró fürdő (= az ő nagy kondérjában főve!) közben leheled ki a lelked.

2014. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Megkapod amit kérsz, de nem hiszem hogy te ilyet rituálét bármikor is tudnál csinálni.

Több fajtája van, régebben csak dióhéjban leírtam az oldalra ez miből áll, az is kitett vagy egy oldalnyi mennyiségű infót, és csak dióhéjban felvázoltam.

Ahhoz hogy te ilyen tudáshoz juss hozzá, nagyon messze vagy.

Szabad akaratából senki nem fog segíteni, mert így negatív karmát venne magára, amit később törlesztenie kéne.

Azért is csak dióhéjban írtam erről régebben az oldalra, hogy senki ne tudja megcsinálni, vagy elvégezni, és szándékosan kihagytam belőle dolgokat, hogy még ráhibázni se tudjál.

Ahhoz hogy te ilyen dolgot művelj, több évtizednyi tanulás kellene az okkultizmus , mágia tárgykörében, de lehet, addigra is csak némi fogalmad lenne ezekről a dolgokról, és valós tudásod semmi nem lenne.

2014. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ahhoz hogy te ilyen dolgot művelj, több évtizednyi tanulás kellene az okkultizmus , mágia tárgykörében, de lehet, addigra is csak némi fogalmad lenne ezekről a dolgokról, és valós tudásod semmi nem lenne."

Eladhatod az életerőd egy részét, a mentális egészségedet, vagy bármi hasonlót, de pár napi tanulás és tanulmányozás után is illene rájönnöd, hogy a lelkedet nem tudod eladni. A paktumok főleg olyan helyzetbe hoznak, ahol eleve vesztesként kezdesz, és ez csak tovább romlik. Ráadásul az ördög kategória nem foglalkozik paktumokkal. Ha pokollá is teszed az életed egy ilyennek hála, attól még a lelked megmarad. Az más kérdés, hogy mennyit fogsz szívni...

2014. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hirdesd meg a jófogáson
2014. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!