Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bizarr gyógyító energiák. Mi...

Bizarr gyógyító energiák. Mi a véleményetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 5. 14:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
Az energia nem bizar energia,hanem az univerzum energiája, rezgés, ami jótékony hatású.Az ember alapvető feladata ezt a rezgés minőséget megismerni és ehhez valamilyen formában közelkerülni.
2015. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Milyen rezgést? Mik rezegnek? Milyen rezgést végeznek?
2015. febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Még jöhetnek!


A titokzatos 'rezgésekre' jómagam is kíváncsi volnék :-)

2015. febr. 6. 09:50
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

#11

Az Univerzum energiájához, rezgéseihez közel kerülni? Akarattal?

Hiszen ellenkezőjét nem tudod megtenni! Az univerzumi energiákhoz túlzottan közelkerülni nem kivánatos.

2015. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én azon a véleményen vagyok, hogy nagyon sok minden segítheti a gyógyulást. A fizikai kezelés mellett, leginkább az ember tudata, gondolkodás, hozzáállása. De ehhez nem kell semmiféle áltudományos humbug, semmiféle kvantummechanikai maszatolás (pl a tudat és a mérés keverése).

Például a zene is sokat segíthet (olyan, amilyet az ember szeret), vagy a színek/fények, egyáltalán a környezet.


Én a mandalákat is szeretem, de azért, mert SZÉPEK, esztétikailag tetszenek. Nem értem miért kell mindenféle elbonyolított filozófiát mögé erőltetni.


Illetve értem: mert ez nagyon nagy üzlet (na nem a mandala, hanem a sarlatánság). Ha az ember beteg, ha egy hozzátartozó beteg, akkor bizony nem számolja az ember a pénzt és kapaszkodik mindenbe, ezt bizonyos "gyógyítók" (kuruzslók, sarlatánok) minden további nélkül meglovagolják.

2015. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
38%

A Bullshit-generátor segítségével mindent meg tudok magyarázni. Legyen most akkor a mágikus rezgés, bár ez is mindegy...


- Szóval ezt a disszonanciát kvantum szinten kell kezelni, hogy az erőtér harmóniája helyreálljon! De ezt csak az tudja, aki a szakrális tudás birtokosainak kinyilatkoztatása által kapott tudásánál fogva az ősi egyiptomi mágiák értője lett.

Az okkult praxisban a mesteringával végzett praktikum szerepe kardinális jelentőséggel bír a bontakozó adeptus szemében.



Bármit szeretnétek tudni, forduljatok hozzám, de csak 20:00 előtt, vagy 22:00 után, mert közben megy a "the Big Bang Theory". Esetleg reklámszünetben még ráérek.

2015. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ez jó :-D
2015. febr. 7. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!