Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vélemény? Érdekes. Komoly...

Vélemény? Érdekes. Komoly válaszokat várok!

Figyelt kérdés

Volt egy férfi és egy nő. Az volt az álmuk, hogy 3 gyermekük lesz, se csak esküvő után. Sajnos a nő a védekezés ellenére terhes lett. Örült, a férj ideges lett, ordított. Nem akarta! Elvitte orvoshoz. Az orvos azt mondta, daganat és el kell távolítani. De a nő eleinte nem akarta, mondván, ÉREZTE, hogy igenis terhes. Aztán beletörődött. Beleegyezett a műtétbe.

A nő a műtét után megváltozott. Rémálmai lettek: egy véres kisfiúról álmodott, akit egy orvos elhúz magaután. A szerelme nyugtatta, hogy csak álom. De hiába aludt vissza, az álom újra és újra visszatért. A férfi már kezdett ideges lenni, hogy minden este a nő nyafog neki és fél. Ordított.

Egy este részegen iszogatott, a nő megint az álmairól beszélt rettegve. A férfi nem bírta tovább, elmondta: lefizette az orvost hogy azt mondja daganat, pedig terhes volt. Ő nem akarta.

A nő toporzékolt, sírt. Átverés áldozata lett, az abortusz gyilkosság! Minden vallás tiltja.

Mikor a féri lefeküdt, egy vízzel teli kádba feküdt, felvágta az ereit.

Reggelre meghalt. A férfi így talált rá, vérrel fel volt írva: gyilkos.

Ekkor döbbent rá, mit tett. Sírt, a felesége mellé ült a véres vízzel teli kádba, zokogott. De már nem élt.


Temetés után:


A férfi megváltozott. Olyan volt, mint egy gyerek. Állandóan a fejét fogta és furcsán viselkedett. Mindig látta maga előtt a halott feleségét és a megnem született fiát a nő rémálmaiból. Mindig csak a bocsánatukért könyörgött.


Szerintetek? Megtörtént! Szerintem erős bűntudat. Pszihológusnak tanulok, de sok ilyen, hasonló esettel találkoztam. Ha netán kérdése van valakinek, írjon itt: lagata@gmail.hu


Vélemény? :) Szerintem csak szimplán erős bűntudat, kifordult önmagából.



2014. okt. 29. 12:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem tanulhatsz pszichológusnak,mert kb 14 éves vagy. Ez nem egy megtörtént eset,hanem ijesztgetős esti történet (nem csoda,hogy felkeltette a figyelmedet halloween közeledtével). Ha egy picikét is több élettapasztalatod lesz,akkor tudni fogod,hogy aki 3 gyereket szeretne,az nem megy el megölteni az elsőt csak mert még nincs hivatalos papírja arról,hogy házas; orvosokat nem lehet lefizetni,hogy részt vegyenek ilyesmibe. Illetve lehet,hogy létezik az összeg,de aki ennyire el van engedve,annak nem gond a gyerekvállalás. Gondolom valahol hallottad vagy csak kipattant a fejedből ez a kis történet és kíváncsi vagy ki mit mond az írói készségeidre,ne haragudj,nagyon gyengére sikerült.
2014. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Tizenhatodikat fogom tölteni nem sokára, és de igen, annak tanulok! Mit tudsz te rólam? Honnan tudod, hogy ezt másoltam, és ez csak egy esti rémsztori? Mi ebbe a rémisztő, elmondanád?! Ebbe még csak "természetfelettis" sincs! Egyszerűen csak egy álom, egy átverés és egy erős bűntudat!

Honnan tudod, hogy nem éltem át sok mindent, amiket te éppen nem?! Ugyan már, semmit sem tudsz rólam! És normális véleményeket vártam, nem rólam, a TÖRTÉNETRŐL! Viszlát! És mi van, ha 3 gyereket akartak? Van ilyen, tudod? Vagy talán ez neked túl álomszerű? Ők vallásosak voltak, de mégsem bírták ki, védekezéssel lefeküdtek, mégis teherbe esett, lehet sok okból is. Nem akarok tippelgetni.

Igenis, le lehet fizetni az orvosokat! De le lehet! Nem tudom hol élsz, de ha te még ilyenről nem hallottál sajnállak! Nagyon. Nem haragszom, a te írásod sikerült gyengére! Ide jössz játszani az észt, sikeretlenül. Megtörtént, jobb, ha elhiszed! Ha nem, akkor meg viszlát! Aki nem hiszi, ide se írjon, mert az csak az észt osztani jár ide! Nem tudom mi a hihetetlen ebbe az egészbe!

2014. okt. 29. 13:03
 3/22 Shai-Hulud ***** válasza:

"Nem tudom mi a hihetetlen ebbe az egészbe!"

Csak annyi, hogy (hogy is mondjam csak) nem életszerű.

Semmi olyan nincs benne, ami abszolút lehetetlen lenne, de (bocs, nem bántani akarlak) de nekem inkább olyan nyálas történetnek tűnik, mint valóságnak.

Szerintem is csak kitaláció az egész.

2014. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
"sok ilyen, hasonló esettel találkoztam" 16 évesen??? Érdekes,én még ilyet csak filmen láttam és még csak hasonlót sem hallottam. Ülj le,egyes!
2014. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsátok,aki 15 évesen pszichológia szakra jár,az bármire képes! :)
2014. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Rendben! Ha így gondoljátok, gondoljátok így!
2014. okt. 29. 13:17
 7/22 anonim ***** válasza:

Most akkor színésznő leszel vagy pszichológus?


Nekem olyat mesélt valaki, hogy eltemettek egy nőt a halott babájával. De a koporsóban felébredt és megette a babát.


Végülis tetszett a történeted. Jobban mint a babás.

Csak a babát sajnálom.

2014. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A probléma csak annyi, hogy majd ha leérettségiztél, nos majd akkor és csakis akkor jelentkezhetsz valamelyik egyetem pszichológia szakára. Addig csak egy egyszerű gimnáziumi, vagy középiskolai tanuló vagy, aki még le sem érettségizett. Pont.
2014. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Oké 👌👍
2014. okt. 29. 14:04
 10/22 A kérdező kommentje:
Ezotéria kérdésekre mindig ilyen gyász.s válaszok jönnek, fúj te kik vagytok ti! Takarodjato.k már a g.c.be ide olyanok írjanak akik ILYENEKBEN hisznek ne ilyen gyász.s emberek!! NA EL lehet takarodn.i innen akinek nem tetszik valami már unalmas
2014. okt. 29. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!