Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kaptam egy jelet?

Kaptam egy jelet?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a kocsink rendszáma, egy fiú születési dátumával megyegyezik!

Ezt a fiút el akartam felejteni, mert túl tökéletes nekem, s amúgy is egy 162km választ el tőle..

az autónk rendszáma: ___-962

az ő születési dátuma meg: 96'2.26

A barátaim egységesen azt írták hogy ez egy jel. a több szem többbet lát mondás alapon írtam ki ez a kérdést.

Létezik az, hogy kaptam egy jelet?



2014. febr. 2. 21:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha sokat gondolsz arra a fiúra, akkor te vonzol be bizonyos dolgokat, amik rá emlékeztetnek. Ha ő maga reagálna ezekre a hullámokra, amiket küldesz felé, az jelentené, hogy "veszi az adást". Más, ha külön kérsz egy jelet bizonyos kérdésekre, akkor kell figyelni, kapsz-e választ. Amúgy felejtsd el, hogy "túl tökéletes nekem", ezt miért is döntöd el??
2014. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Jajj...

Ha 345 lenne a rendszám akkor egy 1934-es születésűt keresnél?

Lehet sok mindent olvasni, de ilyet még nem hallottam, hogy valaki egy rendszámot vegyen jelnek...

2014. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
1. vagyok, amúgy van egy ilyen könyv, nem tudom a címét, a lényege, ha jövet-menet megragad egy rendszám valamiért, akkor meg tudod nézni a "jelentését", majd eldöntheted magadnak, hogy van-e jelentősége számodra is.
2014. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Ha eddig nem is, de mostmár nagyon sok minden összeköt vele. Igen, egy jel. Ami összeköt.
2014. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Hamiskás válasza:
36%
Egy jel, meg az emlékeid! Egyébként nagyon sokan születtek ám 1962-ben, de februárban még többen! Keresd! Hátha a jel közelebbre vezet, mint 162 km! Lehet ilyen 162 méteres körzetben is...
2014. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
1-es, nem bevonz dolgokat, egyszerűen csak az ilyeneket gyorsan kiszúrja... Kérdező, ha az Amerikai Egyesült Államokban élnél, akkor mire utalna egy rendszám? Emellett a születési évszáma egy kis eltekintéssel(ha a 02-t 2-nek nézzük) is 7 számjegyből áll. Te ebből hármat kaptál meg. Ezen az alapon gondolkodva, mi van ha nem ő, hanem egy másik 96-os májusi gyerek az igazi? Ilyen dolgokban nem holmi "jeleket" kell figyelembe venni, hanem az érzéseket.
2014. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A FIAD A KIVÁLASZTOTT
2014. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Én meg 31-én születtem amit ha kivonunk a 100ból 69-et kapunk, akkor én most a sátán gyermeke vagyok?
2014. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az ember hajlamos olyan dolgokat belelátni valamiben, ami nem is létezik, ha ezt gondolod nyilván hiányzik neked nincs ebben semmilyen természetfeletti.
2014. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

Ez bizony egy jel.


Nekem ma pl jézus jelent meg reggel a wc-ben.

2014. febr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!