Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sokszor úgy kelek fel reggel,...

Sokszor úgy kelek fel reggel, hogy előtte rémálmom van. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Sokszor ugyanaz az álom szokott történni velem felkelés előtt... Az ágyamban fekszek csukott szemmel, és nem tudok mozogni, és hallom/érzem, hogy valami fölöttem/rajtam van... Aztán felkelek... Utánaolvastam kicsit és a szimpla rémálom valamint az alvási bénulás között gondolkozom. Lehet, hogy ez az utóbbi? Mivel érdekes módon mindig ott történik, ahol éppen alszom. És a leírás is illik nagyjából, csak igazából nem vagyok ébren, ezért is gondolom hogy csak álom
2015. febr. 17. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem valami Japán démon fogta meg a lelked?


Mi rosszat álmodtál?

(egy Japán nőnek azért örülnél, nem?)

2015. febr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szokott nekem is lenni hogy lebénulok ébredés előtt és fura hangokat hallok de aztán magamhoz térek és semmi bajom! Ijesztő kicsit.
2015. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Ezekben nem nagyon hiszek, inkább csak arra lennék kiváncsi, hogy lehet-e ez az ébredési bénulás...
2015. febr. 18. 00:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt biztosan az.
2015. febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez alvás bénulás lesz
2015. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!