Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minden reggel amikor felébrede...

Minden reggel amikor felébredek rám tör a rosszkedv. Miért van az, hogy az álmaim (még a rémálmaim is) nem olyan borzasztóak mint maga a valóság?

Figyelt kérdés

Hiába félelmetes egy álmom akkor se tűnik olyan reménytelennek akkor, pedig olyankor eléggé beszűkülnek a lehetőségeim.

Aki a Mátrix-xal jön nekem az automatikusan negatívat kap!



2013. nov. 18. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert sok rossz dolog ér és kevés az apró öröm az életedben. Reggel nem vár semmi jó, és ez depresszióssá tesz.

Próbálj nyitottabb szemmel járni, keresd a szép dolgokat (ne csak várd), próbálj barátokkal többet lenni, stb.

2013. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég kevés információ. Próbálj meg rájönni, hogy miért látod ennyire borzasztónak és reménytelennek a valóságot. Az ilyesmik ellen általában lehet tenni.
2013. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Pedig az álmaidban korlátlanok a lehetőségeid.

Analizáld a rémálmaid, próbálkozz meg a tudatos álmodással, és szüntesd meg őket!

Javaslom próbálkozz meditációval, önelemzéssel, tudatosság erősítéssel. Napközben próbálj meg minél több időt szánni kreatív cselekvésre. Hozz létre, tegyél jobbá dolgokat.


Egyszer kaptam egy tanácsot... Ha valami gondod van, akkor segíts másokon, akik hasonló gondokkal küzdenek. És megoldódnak a sajátjaid is.

2013. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Goku Son ***** válasza:
Az igazi alvás pedig olyan hogy alig varod hogy alivarod hogy felebredel , régen alutam már ilyen jot kiskoromban , sok mindent kel még tanulnom ugy ahogy nekemis még az életem során de szent annyi biztos hogy oylat kapsz mint amit sugarzol legen jo a kedved nem erdekel mas mint mond javitsd ki esetleg de szard le nem vagy hibas mindenódeki hibazik nem? ha isten iga alkotott akkor o is nem,? hahha :) lehet, lehet nme véletlen tehét akkor meg a mienik sem hibak csak tanulási lehetosegek Leg ymindenbol pozovotivista (bocsi elfelejtettem szaknyelven :) ) És nyugodt prábáld eloszor lassitani az életed ugy hogy áteled a pilanatoka orulj hány boldog ember van nézd az afrikaiaka :) ..vagy mas honfi tarsainkat sanayargatjak , vagy dolgozo édesapád aki a munka helyen gurizik vagy gurizett mindeki de van kivezeto ut kezdesenk mondjuk halgass ezt ezeket ,de elmagyarazom neked mit hgyan , de tudod te magadtol is belenk van irva az isten ,énekem is csak ugy jott testvér csak éllj ha kívácsni vagy valamire irj, azértt lehe igen mert nem jol alszol sok a negativ energia ott, ne vonzd be cssak jora ogndolj , oylan szepeket aálmodni , azokbol meg te iranyitod te vagy a fonok magad felet https://www.youtube.com/watch?v=SpHAzjI0byQ
2020. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!