Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mégis, hogyan lehetséges?...

Ez mégis, hogyan lehetséges? (Lennt. )

Figyelt kérdés
Még nyár végén egyik napról a másikra eltűnt a kedvenc napszemüvegem. Mindenhol kerestem, de sehol sem volt. Megnéztem az ágy alatt, a szekrényben, polcokon, a táskámban. Még nyár végén a táskám bellül teljesen kiszakadt csak a bélés van szinte bennt. Késöbb még több cuccom is eltűnt. Azt gondoltam, hogy abban a táskában lesz, mert utoljára odaraktam azokat a cuccokat amik eltüntek és mivel ott könnyen elveszhet a szakadás miatt. Kipakoltam teljesen, bele is nyúltam de komolyan semmi nem volt benn. 1 héttel ezelött pakoltam ki. Ma meg előveszem a táskámat, hogy megvarrjam és a szeművegem, amit nyáron elvesztettem ott volt bennt. Ez mégis, hogyan lehet? Kipakoltam teljesen még ki is fordítottam de nem volt benn semmi. Vannak testvéreim, de ők biztos nem rakhatták be mert azt se tudták, hogy elveszett. Szóval valamilyen szellem volt ez? Vagy mi? Normális válaszokat!
2015. febr. 21. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Becsúszott a bélés és a táska anyaga közé, velem is történt már ilyen. Mikor össze-vissza forgattad, akkor pedig visszacsúszott a szakadáson. Ugyan már, szellem...
2015. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én általában ha megtalálom , már nem is szoktam vele foglalkozni.

Egyébként szellem nem igen , mert csak a magasabb szintű-kopogószellemek- tudnak tárgyat mozgatni.De ha kopogószellemetek lenne azt észrevennétek.Tudod régen - még a régi időkbe - az emberem meg voltak róla győződve , hogy az eltűnő , majd később előkerülő tárgyak csak egyetlen egy lény listájára írhatók.Igen állítólag vannak olyan manók amik előszeretettel tesznek ilyet.Nyugodj meg nem láthatod őt..és csak hogy tisztázzuk , nem trollkodok ...úgyhogy nem kell lenézni.

2015. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem a bélésben biztos, hogy nem lehetett mert a napszemüveget azt érezt volna bennt, meg láttam volna.

Amúgy köszönöm a válaszokat :)

2015. febr. 21. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!