Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallotattok már olyanról,...

Hallotattok már olyanról, hogy egy várandós nő megnézett egy halottat (pl. elhunyt rokonát a temetésen) és ezt követően elvetélt (elment tőle a gyermek)?

Figyelt kérdés
gondolok itt akár csak hiedelemre/babonára vagy akár megtörtént esetre is
2015. febr. 27. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

IGEN saját tapasztalatbó😢😢😖😖 Még szerencse,hogy nem szeretem az illetőt.KÖSZÖNÖM NAGYI.

Tudom rossz májú vagyok.😄😄

2015. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
1. hozzaszolo, te beteg vagy, es vegtelen rosszindulatu. gyomorforgato a kommented
2015. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

vigyázz egyes, mert az ilyenek visszaütnek!


Kérdező: lehet ilyen. De ugyanakkor egy másik faluban, egy másik kismama nézte a halottat és nem vetélt el, semmi baja nem lett. Tehát ilyen törvényszerűség nincs.

2015. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem hallottam ilyenrol,de mikor meghalt a ferjemnek a mamaja akkor ketto no minalunk terhes volt meg is neztek a halottat de semmi bajuk nem lett!
2015. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a 12. UH-n volt egy no aki azelőtti nap volt a babajaval uh-n meg NST-n és másnapra mikor beindult a szülése a babája meghalt. Ott elottem mondta az anyjának h meghalt. En meg megijedtem,mondom velem is ez lesz és ez lett. A 26. Héten beindult a szulesem es meghalt a picim. Most 9-hos lett volna,ha akkor túléli. Ha megszületik szeptben egészségesen akkor 5 hos lenne.:( ugy hianyzik!! Megbolondulok nincs perc hogy ne azon gondolkoztam,hogy most mekkora lenne es milyen lenne egy napunk stb..
2015. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én vagyok az 1es nyugi már vissza ütött ez az egész komment nem kötöm az orrotokra,hogy hogyan,de súlyos nagyon.😢😢
2015. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy vizuális inger (szülő részről) mégis miként állítaná le a magzat szervezetének működését?

Babona ide vagy oda, kezdj el gondolkozni is.

2015. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Agyvérzést is lehet kapni elméletileg, nem?

Valószínűbb, hogy abortusz elsumákolása vagy véletlen.

2015. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!